Rzuty

Nikita A
Rzut parter
Nikita A
Rzut piętro
Nikita A
Rzut działki

Elewacje

Nikita A
Elewacja przód
Nikita A
Elewacja boczna
Nikita A
Elewacja boczna
Nikita A
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Piętrowy dom jednorodzinny, o niedużej powierzchni uzytkowej, idealny na wąską działkę, nawet poniżej 17 m szerokości. Na parterze, w strefie wejścia zaplanowano wiatrołap z miejscem na zabudowaną szafę, hall, kotłownię z przejściem do garażu, oraz toaletę. Część dzienna obejmuje pokój dzienny połączony z jadalnią oraz częściowo otwartą kuchnię, którą można w ramach adaptacji całkowicie otworzyć lub zamknąć. Cztery sypialnie na piętrze i wspólna łazienka usatysfakcjonują 4-5-osobową rodzinę. Projekt dostępny w wersji z zadaszonym tarasem na piętrze - Nikita B oraz w wersji do zabudowy bliźniaczej: Nikita - Bliźniak.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładzina kamienną oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.