Rzuty

Atreusz Mały III
Rzut parter
Atreusz Mały III
Rzut poddasze
Atreusz Mały III
Rzut działki

Elewacje

Atreusz Mały III
Elewacja przód
Atreusz Mały III
Elewacja boczna
Atreusz Mały III
Elewacja boczna
Atreusz Mały III
Elewacja tył

Przekroje

Atreusz Mały III
Przekroje

Opis

Projekt Atreusz Mały III to klasyczny jednorodzinny dom bez garażu. Na parterze zaprojektowano strefę ogólnego dostępu. Otwarta kuchnia łączy się z jadalnią i pokojem dziennym. Drzwi balkonowe prowadzące na taras doskonale doświetlają wnętrze. Salon to miejsce wypoczynku. Tutaj znajduje się kominek, a duże okna prowadzące na taras oraz wykusz pozwolą obserwować zmieniającą się przyrodę w przydomowym ogrodzie. Dodatkowo wydzielono na parterze gabinet, spiżarnię, łazienkę i pomieszczenie gospodarcze. Na górze strefę prywatną stanowią trzy sypialnie w tym jedna z dużą garderobą i ozdobnym balkonem oraz łazienka. Atreusz Mały III to pięknie wystylizowany budynek dla 4-5 osobowej rodziny. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Atreusz Mały oraz dwustanowiskowym - Atreusz Mały II, a także w wersjach o większej powierzchni użytkowej i różnymi układami pomieszczeń: z garażem jednostanowiskowym - Atreusz oraz Atreusz Nowy, z garażem dwustanowiskowym - Atreusz II oraz Atreusz Nowy II, bez garażu - Atreusz III oraz Atreusz Nowy III).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 169 000 zł 128 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 303 000 zł 222 000 zł 219 000 zł
Elementy zewnętrzne 20 000 zł 14 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.