Rzuty

Aiko
Rzut parter
Aiko
Rzut działki

Elewacje

Aiko
Elewacja przód
Aiko
Elewacja boczna
Aiko
Elewacja boczna
Aiko
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Aiko to parterowy dom jednorodzinny o doskonale wyważonej powierzchni użytkowej. Stonowana bryła budynku przełamana jest wyrazistym tarasem od strony ogrodowej. Do wnętrza domu prowadzi praktyczny wiatrołap, z miejscem na dużą szafę. Pokój dzienny tworzy wraz z kuchnia i jadalnią przestronną, otwartą przestrzeń, pięknie doświetloną dużymi przeszkleniami. W dalszej części domu zlokalizowano kotłownię, dwie łazienki oraz trzy sypialnie (jedna z wydzielonym miejscem pod garderobę i wyjściem na taras).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Strop drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną oraz częściowo panelami drewnopodobnymi typu HPL. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Kamila Stachowiak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 221 000 zł 176 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 363 000 zł 287 000 zł 278 000 zł
Elementy zewnętrzne 60 000 zł 44 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.