Rzuty

Sedna
Rzut parter
Sedna
Rzut poddasze
Sedna
Rzut działki

Elewacje

Sedna
Elewacja przód
Sedna
Elewacja boczna
Sedna
Elewacja boczna
Sedna
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Dom z poddaszem użytkowym, o nowoczesnej stylistyce. Klasyczna bryła urozmaicona została ciekawymi materiałami wykończeniowymi. Parter składa się z otwartej strefy dziennej, bardzo jasnej i przestronnej. Kuchnia powiększona została o dość dużą spiżarnię. Dopełnieniem całości jest toaleta, gabinet, garaż jednostanowiskowy i kotłownia. Ciekawym elementem wystroju wnętrza stanie się z pewnością pustka nad jadalnią. Poddasze w domu Sedna to trzy ustawne pokoje (jeden z garderobą) oraz łazienka z pralnią.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładzina kamienną oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 239 000 zł 182 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 420 000 zł 311 000 zł 289 000 zł
Elementy zewnętrzne 12 500 zł 9 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.