ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Dom z poddaszem użytkowym, o nowoczesnej stylistyce. Klasyczna bryła urozmaicona została ciekawymi materiałami wykończeniowymi. Parter składa się z otwartej strefy dziennej, bardzo jasnej i przestronnej. Kuchnia powiększona została o dość dużą spiżarnię. Dopełnieniem całości jest toaleta, gabinet, garaż jednostanowiskowy i kotłownia. Ciekawym elementem wystroju wnętrza stanie się z pewnością pustka nad jadalnią. Poddasze w domu Sedna to trzy ustawne pokoje (jeden z garderobą) oraz łazienka z pralnią.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładzina kamienną oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Tomasz Flak
 • Katarzyna Widurska

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
239 000 zł 182 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
420 000 zł 311 000 zł 289 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
12 500 zł 9 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
84 000 zł 62 200 zł 57 800 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA144.4 m²
+ Powierzchnia garażu22.9 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze7.9 m²
Powierzchnia zabudowy148.2 m²
Kubatura netto524.7 m³
Powierzchnia dachu209.4 m²
Kąt nachylenia dachu38°
Wysokość budynku9.0 m
Min. wymiary działki dł.24.78 m
Min. wymiary działki szer.18.57 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż1

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2018-11-14 08:51

18 godzin temu, Gość Sebastian Sagan napisał: Witam, czy jest możliwy projekt tego budynku w konstrukcji szkieletu drewnianego.
Dzień dobry, Istnieje możliwość takiej zmiany technologii. W celu uzyskania szczegółowych informacji i wyceny przeprojektowania najlepiej zwrócić się do firmy, która będzie zajmowała się wykonawstwem. Polecamy firmę Wolf System Sp. z o.o. Pozdrawiam  

Dobre Domy

+

2018-11-13 14:36

Witam, czy jest możliwy projekt tego budynku w konstrukcji szkieletu drewnianego.

Sebastian Sagan

+

2018-11-12 09:14

14 godzin temu, Gość kasia napisał: Witam. Projekt sedna bardzo nas interesuje. Jest bardzo ciekawy. Czy mogę prosić o przesłanie na adres email dokładnych wymiarów pomieszczeń typu szerokość długość? Mój adres email kasia.bryl@vp.pl
Dzień dobry, dzisiaj otrzyma Pani materiały szczegółowe. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2018-11-11 19:06

Witam. Projekt sedna bardzo nas interesuje. Jest bardzo ciekawy. Czy mogę prosić o przesłanie na adres email dokładnych wymiarów pomieszczeń typu szerokość długość? Mój adres email kasia.bryl@vp.pl

kasia

+

2018-11-05 12:02

3 godziny temu, Gość Budkiewicz napisał: Witam czy mógłbym poprosić o przesłanie zestawienia materiałów i wymiarów więźby dachowej na email budkiewicz.krzysztof@wp.pl
Dzień dobry, Materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

Twój IP: 52.87.253.202
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×