ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Dom z poddaszem użytkowym, o nowoczesnej stylistyce. Klasyczna bryła urozmaicona została ciekawymi materiałami wykończeniowymi. Parter składa się z otwartej strefy dziennej, bardzo jasnej i przestronnej. Kuchnia powiększona została o dość dużą spiżarnię. Dopełnieniem całości jest toaleta, gabinet, garaż jednostanowiskowy i kotłownia. Ciekawym elementem wystroju wnętrza stanie się z pewnością pustka nad jadalnią. Poddasze w domu Sedna to trzy ustawne pokoje (jeden z garderobą) oraz łazienka z pralnią.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładzina kamienną oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Tomasz Flak
 • Katarzyna Widurska

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
239 000 zł 182 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
420 000 zł 311 000 zł 289 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
12 500 zł 9 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
84 000 zł 62 200 zł 57 800 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA144.4 m²
+ Powierzchnia garażu22.9 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze7.9 m²
Powierzchnia zabudowy148.2 m²
Kubatura netto524.7 m³
Powierzchnia dachu209.4 m²
Kąt nachylenia dachu38°
Wysokość budynku9.0 m
Min. wymiary działki dł.24.78 m
Min. wymiary działki szer.18.57 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż1
ZAMÓW PROJEKT    2 732 zł 2 982 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-05-06 06:53

9 godzin temu, Gość Mariusz napisał: witam serdecznie. Czy mogę dostać na maila rysunki szczegółowe/ rzuty projektu Sedna w wersji lustrzanej? Pozdrawiam! adres mariuszcyniak@wp.pl oraz czy istnieje możliwość zaprojektowania piwnicy do tego projektu?    
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Można wprowadzić taką zmianę do projektu poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2019-05-05 21:15

witam serdecznie. Czy mogę dostać na maila rysunki szczegółowe/ rzuty projektu Sedna w wersji lustrzanej? Pozdrawiam! adres mariuszcyniak@wp.pl oraz czy istnieje możliwość zaprojektowania piwnicy do tego projektu?  

Dnia 19.01.2019 o 23:04, Dobre Domy napisał: Dzień dobry, proszę podać adres e-mail, na który mamy wysłać rysunki. Pozdrawiam. 
 

Mariusz

+

2019-02-17 16:46

Witam. Rozpoczynamy realizację projektu Sedna w maju. Proszę o kontakt osoby, które ten projekt zrealizowały lub realizują, mam parę pytań: elaholcman@wp.pl

ElzbietaH

+

2019-01-19 22:04

5 godzin temu, Gość Kasia napisał: Witam! Czy moglabym dostac na maila rysunki szczegółowe/ rzuty projektu Sedna w wersji lustrzanej? Pozdrawiam!
Dzień dobry, proszę podać adres e-mail, na który mamy wysłać rysunki. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2019-01-19 16:39

Witam! Czy moglabym dostac na maila rysunki szczegółowe/ rzuty projektu Sedna w wersji lustrzanej? Pozdrawiam!

Kasia

+

Twój IP: 54.226.4.91
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×