Rzuty

Morgan II
Rzut parter
Morgan II
Rzut poddasze
Morgan II
Rzut działki

Elewacje

Morgan II
Elewacja przód
Morgan II
Elewacja boczna
Morgan II
Elewacja boczna
Morgan II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Morgan II to piękny dom, o efektownej, przyciągającej wzrok bryle. Od strony frontowej uwagę zwraca duże, trójkątne okno w pokoju nad garażem. Dostępna przestrzeń użytkowa została ciekawie rozplanowana. Do środka domu zaprasza wiatrołap, z wydzielonym miejscem na szafę. Niewielki korytarz prowadzi z jednej strony do garderoby, a dalej do łazienki, a z drugiej do spiżarni, przez którą można przejść do kuchni. W hallu znajduje się gabinet i schody na poddasze. Strefa dzienna to przestronny salon, połączony z przeszkloną jadalnią i częściowo otwartą kuchnią. Dwustanowiskowy garaż i kotłownia dopełniają całości. Na poddaszu znajduje się strefa prywatna domowników - trzy sypialnie, pralnia, łazienka oraz strych, który można przekształcić na pokój rekreacyjny. Projekt dostępny jest w wersji z tarasem nad garażem - Morgan.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Strop gęstożebrowy otaz płyta żelbetowa.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 255 000 zł 226 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 447 000 zł 395 000 zł 372 000 zł
Elementy zewnętrzne 28 000 zł 24 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.