Rzuty

Aurelia III
Rzut parter
Aurelia III
Rzut poddasze
Aurelia III
Rzut działki

Elewacje

Aurelia III
Elewacja przód
Aurelia III
Elewacja boczna
Aurelia III
Elewacja boczna
Aurelia III
Elewacja tył

Przekroje

Aurelia III
Przekroje

Opis

Aurelia III to dom jednorodzinny zaprojektowany w tradycyjnym stylu. Bryła budynku jest spójna i nieskomplikowana. Do środka domu prowadzi wiatrołap, z wydzielonym miejscem na zabudowaną szafę. Strefa dzienna zlokalizowana na parterze, koncentruje się wokół kominka. Kuchnia otwiera się na jadalnię i salon. Dodatkowy pokój, umieszczony tuż obok, świetnie sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia dla gości.Całość uzupełniona jest o łazienkę i kotłownię. Zabudowana klatka schodowa prowadzi na poddasze - część nocną. Duża łazienka i trzy sypialnie (jedna z garderobą) z pewnością spełnią oczekiwania 4-5-osobowej rodziny. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Aurelia i dwustanowiskowym - Aurelia II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 154 000 zł 116 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 285 000 zł 209 000 zł 203 000 zł
Elementy zewnętrzne 18 000 zł 13 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.