ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Nowe projekty domów

Najnowsze i tanie w budowie projekty domów, prezentujące obowiązujące trendy w architekturze i odzwierciedlające aktualne preferencje Inwestorów, znajdziecie Państwo w zaprezentowanej poniżej galerii nowych projektów domów. Zamieszczamy w niej projekty o różnych metrażach i designie, zaprojektowane w myśl zasady respektowania nowoczesnych postaw proekologicznych i energooszczędnych preferencji naszych Klientów. Wszystkie plany domów zamieszczone w tej kategorii, cechuje ogromna wrażliwość na detale, subtelność formy i estetyka, która zyskała przychylność tysięcy Polaków. Odpowiednio dobrany projekt domu jednorodzinnego, charakteryzującego się właściwymi proporcjami i przejrzystym układem funkcjonalnym to przepis na dom marzeń!. Zagwarantowany przez projektantów naszych domów, we wszystkich koncepcjach, czytelny i wygodny podział na część dzienną i nocą zapewni komfort mieszkania, przestrzeni, jak i potrzebę posiadania własnego azylu, a zminimalizowane powierzchnie komunikacyjne dopełnią walorów użytkowych przedstawionych koncepcji. Nowe projekty domów, które odnajdziecie Państwo poniżej wyróżnia przyjazna, ciekawa architektura i prosta funkcja. Atrakcyjne wizualizacje naszych nowych koncepcji domów, powinny pomóc w podjęciu decyzji o wyborze domu z tej kategorii.

... więcej

Nowe projekty domów są dostosowane do mniejszej i większej powierzchni działki. Zrealizowane przez nas nowe projekty domów 2018uwzględniają funkcjonalność i nowoczesny design, który zachwyci nawet najbardziej wymagających i dbających o detale klientów.

Nowe projekty domów – komfort wszystkich domowników

Naszym priorytetem jest stworzenie funkcjonalnej przestrzeni, w której każdy poczuje się komfortowo. Nowe projekty domowz naszej pracowni są więc bardzo ustawne, ze względu na podział na strefę dzienną, prywatną i użytkową. Opracowane przez nas pomysły spełniają oczekiwania każdego klienta – znajdziesz u nas projekty domów dwurodzinnych, z tarasemi wiele innych propozycji.

Cechy nowych projektów domów

Stworzone przez nas nowe projekty domów wyróżnia przede wszystkim przemyślana konstrukcja oraz estetyka budynku i wnętrz. Opracowane projekty mogą być dostosowane do Państwaindywidualnych preferencji.

  • Odzwierciedlenie nowoczesnych trendów w architekturze

Każdy z nowych projektów domówopracowujemy z uwzględnieniem najnowszych trendów architektonicznych. Dlatego w naszych projektach stosujemy nowoczesne materiały wykończeniowe, takie jak okładzina drewniana i klinkierowa.

  • Nowoczesne domy dla małych i dużych rodzin

Nowe projekty domów mogą zaspokoić potrzeby różnych rodzin – małych, wielodzietnych, a nawet wielopokoleniowych. Duży lub mały metraż pozwala na funkcjonalne zagospodarowanie pomieszczeń. Opracowaliśmy między innymi projekty domów z poddaszem użytkowym , na którym można urządzić pokoje dla dzieci, a także projekty domów piętrowych– idealne dla rodzin wielopokoleniowych.

Zalety nowych projektów domów

Różnorodność nowych projektów domów 2018sprawia, że mogą Państwo bez problemu wybrać spośród nich idealny dom dla siebie. Opracowane przez nas koncepcje mają wiele zalet, które docenią nawet najbardziej wymagający klienci.

  • Nowoczesna i funkcjonalna przestrzeń użytkowa

Nowe projekty domów uwzględniają rozkład pomieszczeń w oparciu o aktualne trendy. Dlatego też zaprojektowane przez nas wnętrza są podzielone na strefę dzienną i prywatną oraz posiadają modną, otwartą przestrzeń.

  • Domy na małą lub dużą działkę

Opracowaliśmy projekty domów piętrowych , które sprawdzą się nawet na wąskiej działce, lub domów parterowych przeznaczonych na działkę o dużym metrażu.

Nowe projekty domów – dla kogo?

W naszej pracowni architektonicznej znajdziesz nowe projekty domówdostosowane do indywidualnych potrzeb. Spełniają one oczekiwania zarówno zwolenników prostych konstrukcji, jak i wyszukanych form.

  • Dla fanów nowoczesnej architektury

Nasze projekty domów są idealne dla osób, które poszukują nowoczesnych form. Pracownia Dobre Domy oferuje projekty domów nowoczesnych , które uwzględniają duże okna, ciekawą elewację z okładziny kamiennej i drewnianej oraz futurystyczny płaski dach.

  • Dla zwolenników ekologii

Stworzyliśmy także projekty domów energooszczędnych, które różnią się metrażem i stylem. Te budynki są droższe w budowie, lecz pozwalają zmniejszyć zużycie energii potrzebnej do ogrzania domu nawet 5-krotnie.

Nowe projekty domów 2018 – koszty

Koszt budowy domu jest uzależniony od indywidualnych możliwości. W naszej pracowni opracowaliśmy zarówno projekty domów tanich w budowie, jak i domów energooszczędnych.

Nasze nowe projekty domów są przeznaczone dla każdego – zwolenników domów piętrowych, parterowych i energooszczędnych . Każdy z naszych projektów uwzględnia nowoczesnych design i aktualne trendy w architekturze.

SORTUJ WEDŁUG:   NAZWY  |  POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×