ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Nowe projekty domów

Najnowsze i tanie w budowie projekty domów, prezentujące obowiązujące trendy w architekturze i odzwierciedlające aktualne preferencje Inwestorów, znajdziecie Państwo w zaprezentowanej poniżej galerii nowych projektów domów. Zamieszczamy w niej projekty o różnych metrażach i designie, zaprojektowane w myśl zasady respektowania nowoczesnych postaw proekologicznych i energooszczędnych preferencji naszych Klientów. Wszystkie plany domów zamieszczone w tej kategorii, cechuje ogromna wrażliwość na detale, subtelność formy i estetyka, która zyskała przychylność tysięcy Polaków. Odpowiednio dobrany projekt domu jednorodzinnego, charakteryzującego się właściwymi proporcjami i przejrzystym układem funkcjonalnym to przepis na dom marzeń!. Zagwarantowany przez projektantów naszych domów, we wszystkich koncepcjach, czytelny i wygodny podział na część dzienną i nocą zapewni komfort mieszkania, przestrzeni, jak i potrzebę posiadania własnego azylu, a zminimalizowane powierzchnie komunikacyjne dopełnią walorów użytkowych przedstawionych koncepcji. Nowe projekty domów, które odnajdziecie Państwo poniżej wyróżnia przyjazna, ciekawa architektura i prosta funkcja. Atrakcyjne wizualizacje naszych nowych koncepcji domów, powinny pomóc w podjęciu decyzji o wyborze domu z tej kategorii.

... więcej

Nowości pracowni architektonicznej Dobre Domy

Ciągłe poszukiwania nowych form i inspiracji to Państwa ulubione zajęcie? Jeśli tak, warto o tym pomyśleć także przy budowie domu. W celu zapewnienia Państwu najwyższej jakości usług, przygotowaliśmy ofertę nowości wśród projektów pracowni architektonicznej „Dobre Domy”. To propozycja dla wszystkich, którzy uważnie śledzą trendy architektoniczne i są fanami świeżych pomysłów. Wszystkie projekty posiadają przemyślany układ pomieszczeń, co jest gwarancją funkcjonalności i wygody mieszkańców. Zachwycą również wszystkich estetów – są stylowe i niezwykle eleganckie.

Cechy i zalety nowych projektów pracowni „Dobre Domy”

Naszym pragnieniem jest spełnić wymagania każdego Klienta. Dlatego też cały czas pracujemy nad nowymi koncepcjami, różnorodnymi pod względem metrażu, formy, ilości kondygnacji, stylu.   To budynki, które, odzwierciedlają bieżące trendy w architekturze, wskazują na aktualne preferencje inwestorów. W ofercie można znaleźć domy większe i mniejsze, parterowe, piętrowe i z poddaszem użytkowym. Często są to budynki, których realizacja zakłada skorzystanie z technologii energooszczędnej i proekologicznej. Proste formy i subtelność kształtów sprawiają, że domy wyglądają bardzo estetycznie i doskonale pasują do otoczenia. Ciekawa architektura budynków, jeszcze bardziej usprawnia komunikację w domu i podnosi jego funkcjonalność. Jeśli zdecydują się Państwo na opcję energooszczędną, można mieć pewność, że część kosztów budowy domu zwróci się wraz z jego eksploatacją. Starannie przemyślany układ pomieszczeń pozwala na wyraźne rozdzielenie części dziennej i nocnej budynku – mieszkańcy mogą przyjmować gości i nie martwić się o swoją prywatność.

Idealne dla:

Nowe projekty naszej pracowni architektonicznej zadowolą wszystkich inwestorów zdecydowanych na budowę domu, którzy zainteresowani są najnowszymi rozwiązaniami architektonicznymi. Oferta przekona również fanów budownictwa energooszczędnego, świadomych, jak wiele można zyskać przez wybór tego typu domu.  Ci, którzy szukają gwarancji przejrzystego, funkcjonalnego układu pomieszczeń na pewno znajdą coś dla siebie w ofercie pracowni architektonicznej „Dobre Domy”.

 

Koszty nowych projektów pracowni architektonicznych „Dobre Domy”

Nowe projekty przygotowane przez naszą pracownię architektoniczną często przewidują tanią realizację, wszystko po to, aby zaoferować klientom jak najbardziej atrakcyjną ofertę. Jeżeli decydują się Państwo na projekt domu energooszczędnego, należy pamiętać, że tego typu technologie wymagają większego wkładu początkowego, ale bez obaw! Późniejsze oszczędności związane z eksploatacją przyczyniają się do zwrotu części kosztów budowy domu. Oprócz tego koszty zależą od wyboru drzwi, okien, materiałów wykończeniowych i przede wszystkim dachu. Warto pamiętać, że dach płaski będzie prawdopodobnie większym wydatkiem niż dach spadzisty. Bardzo dobrym pomysłem jest zdecydowanie się na zainwestowanie w projekt domu z kosztorysem budowy. To pomoże rozjaśnić sytuację, a co za tym idzie – usprawni cały proces.

SORTUJ WEDŁUG:   NAZWY  |  POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

1 2 3 4 5 6 7 Następne
Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×