Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Nowe projekty domów

Sortuj według:

Sortuj wg:


Filtruj

Powierzchnia

od  

  m2   do  

  m2

Szerokość

od  

  m   do  

  m

Długość

od  

  m   do  

  m

Liczba pokoi

Typ zabudowy

Kondygnacje

Liczba łazienek

Garaż

podpiwniczenie

Kąt nachylenia dachu

Rodzaj dachu

Autor


Wyświetl:

Strona:

Nowe projekty domów Najnowsze i tanie w budowie projekty domów, prezentujące obowiązujące trendy w architekturze i odzwierciedlające aktualne preferencje Inwestorów, znajdziecie Państwo w zaprezentowanej poniżej galerii nowych projektów domów. Zamieszczamy w niej projekty o różnych metrażach i designie, zaprojektowane w myśl zasady respektowania nowoczesnych postaw proekologicznych i energooszczędnych preferencji naszych Klientów. Wszystkie plany domów zamieszczone w tej kategorii, cechuje ogromna wrażliwość na detale, subtelność formy i estetyka, która zyskała przychylność tysięcy Polaków. Odpowiednio dobrany projekt domu jednorodzinnego, charakteryzującego się właściwymi proporcjami i przejrzystym układem funkcjonalnym to przepis na dom marzeń!. Zagwarantowany przez projektantów naszych domów, we wszystkich koncepcjach, czytelny i wygodny podział na część dzienną i nocą zapewni komfort mieszkania, przestrzeni, jak i potrzebę posiadania własnego azylu, a zminimalizowane powierzchnie komunikacyjne dopełnią walorów użytkowych przedstawionych koncepcji. Nowe projekty domów, które odnajdziecie Państwo poniżej wyróżnia przyjazna, ciekawa architektura i prosta funkcja. Atrakcyjne wizualizacje naszych nowych koncepcji domów, powinny pomóc w podjęciu decyzji o wyborze domu z tej kategorii.

Nowe projekty domów są dostosowane do mniejszej i większej powierzchni działki. Zrealizowane przez nas nowe projekty domów 2019uwzględniają funkcjonalność i nowoczesny design, który zachwyci nawet najbardziej wymagających i dbających o detale klientów.

Nowe projekty domów – komfort wszystkich domowników

Naszym priorytetem jest stworzenie funkcjonalnej przestrzeni, w której każdy poczuje się komfortowo. Nowe projekty domowz naszej pracowni są więc bardzo ustawne, ze względu na podział na strefę dzienną, prywatną i użytkową. Opracowane przez nas pomysły spełniają oczekiwania każdego klienta – znajdziesz u nas projekty domów dwurodzinnych, z tarasemi wiele innych propozycji.

Cechy nowych projektów domów

Stworzone przez nas nowe projekty domów wyróżnia przede wszystkim przemyślana konstrukcja oraz estetyka budynku i wnętrz. Opracowane projekty mogą być dostosowane do Państwaindywidualnych preferencji.

  • Odzwierciedlenie nowoczesnych trendów w architekturze

Każdy z nowych projektów domówopracowujemy z uwzględnieniem najnowszych trendów architektonicznych. Dlatego w naszych projektach stosujemy nowoczesne materiały wykończeniowe, takie jak okładzina drewniana i klinkierowa.

  • Nowoczesne domy dla małych i dużych rodzin

Nowe projekty domów mogą zaspokoić potrzeby różnych rodzin – małych, wielodzietnych, a nawet wielopokoleniowych. Duży lub mały metraż pozwala na funkcjonalne zagospodarowanie pomieszczeń. Opracowaliśmy między innymi projekty domów z poddaszem użytkowym , na którym można urządzić pokoje dla dzieci, a także projekty domów piętrowych– idealne dla rodzin wielopokoleniowych.

Zalety nowych projektów domów

Różnorodność nowych projektów domów 2019sprawia, że mogą Państwo bez problemu wybrać spośród nich idealny dom dla siebie. Opracowane przez nas koncepcje mają wiele zalet, które docenią nawet najbardziej wymagający klienci.

  • Nowoczesna i funkcjonalna przestrzeń użytkowa

Nowe projekty domów uwzględniają rozkład pomieszczeń w oparciu o aktualne trendy. Dlatego też zaprojektowane przez nas wnętrza są podzielone na strefę dzienną i prywatną oraz posiadają modną, otwartą przestrzeń.

  • Domy na małą lub dużą działkę

Opracowaliśmy projekty domów piętrowych , które sprawdzą się nawet na wąskiej działce, lub domów parterowych przeznaczonych na działkę o dużym metrażu.

Nowe projekty domów – dla kogo?

W naszej pracowni architektonicznej znajdziesz nowe projekty domówdostosowane do indywidualnych potrzeb. Spełniają one oczekiwania zarówno zwolenników prostych konstrukcji, jak i wyszukanych form.

  • Dla fanów nowoczesnej architektury

Nasze projekty domów są idealne dla osób, które poszukują nowoczesnych form. Pracownia Dobre Domy oferuje projekty domów nowoczesnych , które uwzględniają duże okna, ciekawą elewację z okładziny kamiennej i drewnianej oraz futurystyczny płaski dach.

  • Dla zwolenników ekologii

Stworzyliśmy także projekty domów energooszczędnych, które różnią się metrażem i stylem. Te budynki są droższe w budowie, lecz pozwalają zmniejszyć zużycie energii potrzebnej do ogrzania domu nawet 5-krotnie.

Nowe projekty domów 2019 – koszty

Koszt budowy domu jest uzależniony od indywidualnych możliwości. W naszej pracowni opracowaliśmy zarówno projekty domów tanich w budowie, jak i domów energooszczędnych.

Nasze nowe projekty domów są przeznaczone dla każdego – zwolenników domów piętrowych, parterowych i energooszczędnych . Każdy z naszych projektów uwzględnia nowoczesnych design i aktualne trendy w architekturze.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie