Rzuty

Bella II
Rzut parter
Bella II
Rzut poddasze
Bella II
Rzut działki

Elewacje

Bella II
Elewacja przód
Bella II
Elewacja boczna
Bella II
Elewacja boczna
Bella II
Elewacja tył

Przekroje

Bella II
Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Dom z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym. Elewacje wykończone w jasnych odcieniach, z dodatkiem kamienia i drewnianej stolarki sprawiają, że dom jest ciepły i przyjazny, i idealnie wkomponuje się w pełne zieleni otoczenie. Dodatkowo kontakt z naturą ułatwiają zastosowane liczne przeszklenia, częściowo zadaszony obszerny taras oraz balkony dostępne z dwóch sypialni. W lewym skrzydle domu zlokalizowana jest strefa dzienna - salon tworzący z kuchnią i jadalnią otwartą przestrzeń, dzięki czemu mieszkańcy mają możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni. W prawym skrzydle zlokalizowano dodatkowy pokój/gabinet z oknem na ogród, niewielką łazienkę z miejscem na prysznic, hall z dużą, zabudowaną szafą oraz dostępny poprzez kotłownię garaż. Dopełnieniem funkcji parteru jest zlokalizowana tuż przy kuchni spiżarnia. Strefa nocna w całości zlokalizowana została na poddaszu - to trzy sypialnie, jedna z własną garderobą oraz ogólnodostępna łazienka. Dodatkowo z poddasza dostępne jest obszerne pomieszczenie nad garażem, które w zależności od potrzeb mieszkańców może pełnić różnorakie funkcje schowka bądź pralni z suszarnią. Dwustronny kominek pozwala cieszyć się swoim urokiem w chłodne, jesienno zimowe dni, kiedy mamy ochotę usiąść w salonie, poczytać książkę, ogrzać się blaskiem płomieni.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy oraz monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 261 000 zł 209 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 458 000 zł 360 000 zł 347 000 zł
Elementy zewnętrzne 26 000 zł 20 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.