ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Dom z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym. Elewacje wykończone w jasnych odcieniach, z dodatkiem kamienia i drewnianej stolarki sprawiają, że dom jest ciepły i przyjazny, i idealnie wkomponuje się w pełne zieleni otoczenie. Dodatkowo kontakt z naturą ułatwiają zastosowane liczne przeszklenia, częściowo zadaszony obszerny taras oraz balkony dostępne z dwóch sypialni. W lewym skrzydle domu zlokalizowana jest strefa dzienna - salon tworzący z kuchnią i jadalnią otwartą przestrzeń, dzięki czemu mieszkańcy mają możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni. W prawym skrzydle zlokalizowano dodatkowy pokój/gabinet z oknem na ogród, niewielką łazienkę z miejscem na prysznic, hall z dużą, zabudowaną szafą oraz dostępny poprzez kotłownię garaż. Dopełnieniem funkcji parteru jest zlokalizowana tuż przy kuchni spiżarnia. Strefa nocna w całości zlokalizowana została na poddaszu - to trzy sypialnie, jedna z własną garderobą oraz ogólnodostępna łazienka. Dodatkowo z poddasza dostępne jest obszerne pomieszczenie nad garażem, które w zależności od potrzeb mieszkańców może pełnić różnorakie funkcje schowka bądź pralni z suszarnią. Dwustronny kominek pozwala cieszyć się swoim urokiem w chłodne, jesienno zimowe dni, kiedy mamy ochotę usiąść w salonie, poczytać książkę, ogrzać się blaskiem płomieni.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy oraz monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Tomasz Flak
 • Katarzyna Widurska

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
229 000 zł 175 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
406 000 zł 301 000 zł 291 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
23 000 zł 16 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
81 200 zł 60 200 zł 58 200 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA132.6 m²
+ Powierzchnia garażu22.5 m²
+ Strych6.5 m²
Powierzchnia zabudowy137.1 m²
Kubatura netto539.3 m³
Powierzchnia dachu254.7 m²
Kąt nachylenia dachu42°
Wysokość budynku8.8 m
Min. wymiary działki dł.19.88 m
Min. wymiary działki szer.21.50 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż1

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2018-09-23 18:19

18 godzin temu, Gość Agnieszka napisał: Witam proszę o przesłanie dodatkowych bezpłatnych materiałów do projektu Bella II (kosztorysu i rysunków szczegółowych). na adres ajkaaa@poczta.fm Dziękuję i pozdrawiam.
WITAM Materiały prześlemy w poniedziałek. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2018-09-23 00:04

Witam proszę o przesłanie dodatkowych bezpłatnych materiałów do projektu Bella II (kosztorysu i rysunków szczegółowych). na adres ajkaaa@poczta.fm Dziękuję i pozdrawiam.

Agnieszka

+

2018-09-18 08:20

19 godzin temu, Gość Asia napisał: Witam proszę o przesłanie dodatkowych bezpłatnych materiałów do projektu Bella II (kosztorysu i rysunków szczegółowych). na adres joanna.musialik3@wp.pl Dziękuję i pozdrawiam.
Dzień dobry, W dniu dzisiejszym na podany adres zostaną wysłane potrzebne materiały.  Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2018-09-17 12:31

Witam proszę o przesłanie dodatkowych bezpłatnych materiałów do projektu Bella II (kosztorysu i rysunków szczegółowych). na adres joanna.musialik3@wp.pl Dziękuję i pozdrawiam.

Asia

+

2018-08-08 07:32

11 godzin temu, Gość Daniel napisał: Witam proszę o przesłanie dodatkowych bezpłatnych materiałów do projektu Bella II (kosztorysu i rysunków szczegółowych). na adres Daniel.K80@interia.pl Dziękuję i pozdrawiam. 
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam  

Dobre Domy

+

Twój IP: 54.162.118.107
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×