Rzuty

Ksenia
Rzut parter
Ksenia
Rzut piętro
Ksenia
Rzut działki

Elewacje

Ksenia
Elewacja przód
Ksenia
Elewacja boczna
Ksenia
Elewacja boczna
Ksenia
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Piękny, piętrowy dom jednorodzinny, o bardzo komfortowej funkcji mieszkalnej. Parter domu to rozległa strefa dzienna, z wyraźnie wyodrębioną kuchnią, dużą jadalnią i przeszklonym salonem. Dyskretnie umieszczona przy strefie wejścia łazienka sąsiaduje z gabinetem i spiżarnią, przez którą przechodzi się do garażu i kotłowni. Uwagę zwracają duże okna w jadalni i salonie. Taras jest częściowo zadaszony, co pozwoli na korzystanie z jego uroków również w gorszą pogodę, a z drugiej strony zapewni miły cień w upalne, letnie dni. Piętro domu to w całości strefa prywatna domowników. Składa się ona z dwóch pokoi (jeden z gardeobą), wspólnej garderoby z przejściem do łazienki oraz apartamentu dla Gospodarzy (duża sypialnia z wyjściem na taras, garderoba i łazienka). Dom jednorodzinny Ksenia zadowoli nawet bardzo wymagających mieszkańców. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym Ksenia II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków silikatowych. ocieplone styropianem, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 280 000 zł 216 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 473 000 zł 355 000 zł 324 000 zł
Elementy zewnętrzne 22 000 zł 16 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.