Rzuty

Karol II
Rzut parter
Karol II
Rzut poddasza
Karol II
Rzut działki

Elewacje

Karol II
Elewacja przód
Karol II
Elewacja boczna
Karol II
Elewacja boczna
Karol II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Karol II to parterowy dom z nieużytkowym poddaszem i dwustanowiskowym garażem. Klasyczna, stonowana stylistyka domu sprawi, że idealnie wpisze się on w każdy krajobraz. Układ funkcjonalny obejmuje otwartą strefę dzienną (salon połączony z jadalnią i kuchnią), trzy sypialnie (jedna z osobną garderobą i łazienką), wspólną łazienkę, pralnię, wc, spiżarnię, garaż i kotłownię. Przestronny strych zapewni odpowiednią dużą ilość miejsca na przechowywanie rzeczy. Projekt dostępny jest w wersjach o innym układzie funkcjonalnym, z poddaszem do adaptacji lub bez poddasza - Karol, Karol III, Karol IV, Karol V, Karol VI, Karol VII i Karol VIII oraz w wersji z dachem dwuspadowym, o różnych aranżacjach - Karolina I, Karolina II, Karolina III, Karolina IV, Karolina V, Karolina VI, Karolina VII i Karolina VIII.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami stropu monolitycznego.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 338 000 zł 299 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 511 000 zł 451 000 zł 423 000 zł
Elementy zewnętrzne 37 000 zł 31 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.