Rzuty

Malwa
Rzut parter
Malwa
Rzut poddasze
Malwa
Rzut działki

Elewacje

Malwa
Elewacja przód
Malwa
Elewacja boczna
Malwa
Elewacja boczna
Malwa
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Malwa to klasyczny dom z poddaszem użytkowym. Do wnętrza domu zaprasza praktyczny wiatrołap, dość duży, z miejscem na szafę. Otwarta strefa dzienna obejmuje połączone ze sobą salon, jadalnię i kuchnię (uzupełnioną o spiżarnię). Niewielka, ale funkcjonalna łazienka zlokalizowana została w hallu. W części prywatnej zaprojektowani pokój, który idealnie sprawdzi się jako gabinet, oraz sypialnię z osobną garderobą i łazienką. Użytkowe poddasze obejmuje trzy duże pokoje, pralnię oraz łazienkę. Taki układ sprawia, że projekt domu Malwa idealnie sprawdzi się w przypadku rodziny wielopokoleniowej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną oraz drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 238 000 zł 181 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 433 000 zł 318 000 zł 296 000 zł
Elementy zewnętrzne 23 000 zł 16 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.