Rzuty

Hiacynt
Rzut parter
Hiacynt
Rzut działki

Elewacje

Hiacynt
Elewacja przód
Hiacynt
Elewacja boczna
Hiacynt
Elewacja boczna
Hiacynt
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Hiacynt to parterowy projekt domu, z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną. Część dzienną wyznaczają reprezentacyjny salon, całkowicie przeszklona, duża jadalnia, oraz dyskretnie schowana za ścianką kuchnia. Całości dopełnia spiżarnia i niewielka toaleta. Strefa nocna, zlokalizowana w prawym skrzydle domu, to trzy ustawne sypialnie i wspólna łazienka. Z dwóch pokoi jest wyjście na taras od strony ogrodu. Pomieszczenie gospodarcze, usytuowane tuż przy wejściu do budynku można wykorzystać między innymi jako przechowalnię narzędzi ogrodniczych. Bardzo praktyczny i funkcjonalny układ pomieszczeń sprawi, że domownicy będą czuć się w tym domu komfortowo. Hiacynt doskonale spełni wymagania 4-5-osobowej rodziny i z pewnością będzie wyróżniał się swoim wyglądem na tle sąsiadującej z nim zabudowy. Projekt dostępny w wersji z grażem jednostanowiskowym - Hiacynt II, oraz dwustanowiskowym - Hiacynt III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 228 000 zł 201 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 353 000 zł 310 000 zł 301 000 zł
Elementy zewnętrzne 29 000 zł 25 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.