Rzuty

Ares VI
Rzut parter
Ares VI
Rzut poddasze
Ares VI
Rzut działki

Elewacje

Ares VI
Elewacja przód
Ares VI
Elewacja boczna
Ares VI
Elewacja boczna
Ares VI
Elewacja tył

Przekroje

Ares VI
Przekroje

Opis

Ares VI to propozycja dla 4-6-osobowej rodziny, szukającej klasycznego domu z czterospadowym dachem, bez garażu. Parter to otwarta strefa dzienna, z dużym salonem połaczonym z kuchnią i jadalnią. Przy kuchni zaprojektowano spiżarnię. Dopełnieniem funkcji parteru jest gabinet, toaleta oraz kotłownia. Zabudowane schody prowadzą na poddasze, gdzie zaprojektowane są trzy sypialnie oraz ogólnodostępna garderoba i łazienka. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym – Ares V oraz jednostanowiskowym – Ares IV, a także w wersjach z wykuszem i innym układem poddasza: z garażem jednostanowiskowym - Ares, garażem dwustanowiskowym - Ares II oraz bez garażu - Ares III. Projekt można wykorzystać do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 180 000 zł 122 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 356 000 zł 227 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.