Rzuty

Antonio
Rzut parter
Antonio
Rzut poddasze
Antonio
Rzut działki

Elewacje

Antonio
Elewacja przód
Antonio
Elewacja boczna
Antonio
Elewacja boczna
Antonio
Elewacja tył

Przekroje

Antonio
Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Szalenie efektowny projekt domu z przestronną strefą dzienną, w której odnajdziemy ustawny salon połączony z jadalnią i kuchnią, gabinet oraz pomieszczenie gospodarcze z bezpośrednim przejściem do jednostanowiskowego garażu. Całości dopełnia niewielka toaleta, niezwykle praktyczna spiżarnia usytuowana w sąsiedztwie kuchni oraz okazały taras, dostępny z poziomu salonu oraz jadalni. Część prywatną domu wyznaczają trzy wygodne sypialnie i stosunkowo duża łazienka z narożną wanną. Przy sypialni Gospodarzy zaplanowano sporą garderobą. Pozostałe pokoje zostały tak pomyślane, aby zmieścić duże szafy. Ciekawym elementem staną się przeszklone z trzech stron lukarny. Zaprojektowany nad garażem strych może pełnić rolę schowka lub zostać zaadaptowany na pomieszczenie mieszkalne. Ten projekt domu z pewnością odznacza się przemyślanym układem funkcjonalnym i wyjątkowo atrakcyjną wizualnie bryłą, która wyróżniać go będzie na tle innych budynków w sąsiedztwie. Z pewnością przypadnie do gustu rodzinie 4-6 osobowej, ceniącej wygodny styl życia. Dostępna w sprzedaży jest wersja z garażem dwustanowiskowym - Antonio II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. W projekcie zastosowano stolarkę okienną marki VELUX. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 236 000 zł 182 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 407 000 zł 304 000 zł 282 000 zł
Elementy zewnętrzne 19 000 zł 13 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.