Rzuty

Eryk
Rzut parter
Eryk
Rzut poddasze
Eryk
Rzut działki

Elewacje

Eryk
Elewacja przód
Eryk
Elewacja boczna
Eryk
Elewacja boczna
Eryk
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Eryk to nowoczesny dom, o wyrazistych kształtach i kolorach. Na jasnym tynku elewacyjnym wyróżniają się ciemne akcenty w postaci stolarki okiennej, okładziny kamiennej przy garażu oraz czarnych płyt włókno-cementowych przy oknie na poddaszu. Eryk jest bardzo atrakcyjną propozycja dla 4-6 osobowej rodziny. Parter to wygodnie zaaranżowana przestrzeń do codziennego życia, we wszystkich jego odsłonach. Sofy, stół jadalniany i miejsce do przygotowywania posiłków tworzą jedną przenikającą się całość. Nadal jednak dominuje tu atmosfera spokoju i niczym nie zaburzonej harmonii. To umieszczony na środku kominek dodatkowo nadaje domowi swoistego charakteru. Sąsiadujący z salonem pokój, oddzielony od reszty pomieszczeń, może pełnić rolę pokoju gościnnego lub pokoju zabaw dla dzieci. Dzięki temu pokój dzienny zachowa świeżość, a dzieci będą przebywać tam gdzie ich rodzice. Z czasem pokój ten może zostać zamieniony na gabinet. Strefę mieszkalną z garażem jednostanowiskowym łączy wydzielone pomieszczenie gospodarcze, które podobnie jak sąsiadująca z kuchnią spiżarnia, pozwoli łatwiej zaprowadzić porządek i ukryć rzeczy tak by nie leżały na widoku. Na poddaszu strefę prywatną stanowią trzy pokoje z łazienką, a dodatkowo jeden pokój posiada funkcjonalną garderobę. Miejsce nad garażem zostało zaaranżowane na duży taras. Projekt dostępny w wersji z kotłownią umiejscowioną za garażem - Eryk II, oraz w wersjach z okapem: z jednym pomieszczeniem gosp. - Eryka, oraz z dwoma - Eryka II, a także w wersji klasycznej - Safira.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną oraz płytami włókno - cementowymi. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.