Rzuty

Andrea
Rzut parter
Andrea
Rzut piętro
Andrea
Rzut działki

Elewacje

Andrea
Elewacja przód
Andrea
Elewacja boczna
Andrea
Elewacja boczna
Andrea
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Piękny, reprezentacyjny dom w nowoczesnym stylu. Szczególnym atutem są pełnowymiarowe pomieszczenia na piętrze. Ciekawa bryła podkreślona została grafitową stolarką i drewnianymi obiciami. Dom ten zaprojektowany został tak, aby każdy z jego mieszkańców miał maksymalny komfort użytkowania. W wiatrołapie i hallu przewidziano miejsca na zabudowane szafy, co pozwoli w łatwy sposób utrzymać porządek. Duża kuchnia otwarta jest na jadalnię. Można jednak w prosty sposób zamknąć ją ścianką lub drzwiami przesuwnymi. Pokój dzienny jest jasny i przestronny. Znajdujące się w nim otwarte schody, poprzez nietuzinkową aranżację, mogą stać się bardzo ciekawym elementem wystroju. Całości funkcji parteru dopełniają: dyskretnie schowana w małym korytarzu łazienka, przydatna spiżarnia, gabinet oraz garaż jednostanowiskowy wraz z kotłownią. Piętro to strefa prywatna domowników. Idealnie spełni potrzeby rodziny 2+2. Warto zauważyć apartament przewidziany dla Gospodarzy: duża sypialnia w wyjściem na balkon, z osobną garderobą i łazienką. Pozostałe dwa pokoje są pięknie doświetlone. Do wspólnej łazienki jest przejście przez garderobę. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Andrea II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz fragmentami wielkoformatowymi płytami kamiennymi i okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.