Rzuty

Cirilla
Rzut parter
Cirilla
Rzut poddasze
Cirilla
Rzut działki

Elewacje

Cirilla
Elewacja przód
Cirilla
Elewacja boczna
Cirilla
Elewacja boczna
Cirilla
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Projekt domu jednorodzinnego parterowego z użytkowym poddaszem. Przeznaczony dla cztero-, pięcioosobowej rodziny. Z zewnątrz nawiązuje kształtem i formą do klasycznego polskiego domu z dwuspadowym dachem. Pięknie wykrojona bryła, zaprojektowana na planie kwadratu, zawiera funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Strefa nocna, umiejscowiona na poddaszu, to trzy komfortowe sypialnie oraz łazienka i garderoba. Na parterze kuchnia połączona z jadalnią usytuowane są z tyłu domu. W pomieszczeniach tych okna wychodzą na ogród, a drzwi balkonowe prowadzą na taras. Po lewej stronie znajduje się przestronny salon z kominkiem. Zamknięty pokój sąsiadujący z kuchnią doskonale spełni się jako gabinet lub pokój dla seniora. Własne wyjście do ogrodu ułatwi kontakt z otaczającą przyrodą w miesiącach letnich. Zaprojektowane pomieszczenie gospodarcze na parterze, niezwykle potrzebne miejsce w domu jednorodzinnym, obok swoich podstawowych funkcji kotłowni spełni też rolę schowka. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Cirilla II oraz dwustanowiskowym - Cirilla III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 156 000 zł 121 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 287 000 zł 215 000 zł 199 000 zł
Elementy zewnętrzne 19 000 zł 14 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.