Rzuty

Aria
Rzut parter
Aria
Rzut poddasze
Aria
Rzut działki

Elewacje

Aria
Elewacja przód
Aria
Elewacja boczna
Aria
Elewacja boczna
Aria
Elewacja tył

Przekroje

Aria
Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Aria to projekt domu z poddaszem użytkowym. Elegancka bryła budynku, zaprojektowana w klasycznym stylu, podkreślona została nowoczesnymi wykończeniami. Ciepły odcień drewnianych okładzin i stolarki idealnie współgra z białym tynkiem, szarym kamieniem na elewacjach i szkłem na balkonach. Ponad 140 m2 powierzchni użytkowej zapewni przyszłym mieszkańcom komfortowe życie. Dom jednorodzinny Aria podzielony jest na dwie kondygnacje. Na parterze zaprojektowano część dzienną. Wejście do domu skryte jest pod dużym podcieniem. Wiatrołap, z wydzielonym miejscem na zabudowaną szafę, prowadzi do hallu. Po prawej stronie hallu znalazły się niewielka łazienka, pomieszczenie gospodarcze (które sprawdzi się również jako spiżarnia) oraz gabinet, zapewniający ciszę i spokój do pracy. Strefa wspólnego odpoczynku to salon, jadalnia i kuchnia, w sercu której znajduje się trójstronny kominek. Pomieszczenia te, mimo połączenia przestrzennego, są od siebie wyraźnie rozdzielone. Uwagę gości tego wyjątkowego domu przykuwać zapewne będą liczne przeszklenia, zapewniające szeroki widok na ogród. Zabudowana klatka schodowa prowadzi na użytkowe poddasze. Znajdują się tam trzy sypialnie, każda z własną garderobą, łazienka oraz strych. Aria to wyjątkowy dom dla rodziny 4-5-osobowej. Klasyczny, elegancki i wyrazisty. Projekt dostępny także w wersji z garażem dwustanowiskowym - Aria II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 339 000 zł 266 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 568 000 zł 437 000 zł 397 000 zł
Elementy zewnętrzne 21 000 zł 16 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.