Rzuty

Rozalia
Rzut parter
Rozalia
Rzut piętro
Rozalia
Rzut działki

Elewacje

Rozalia
Elewacja przód
Rozalia
Elewacja boczna
Rozalia
Elewacja boczna
Rozalia
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Rozalia to przestronny dom piętrowy, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Oprócz pięknego wyglądu zewnętrznego cechuje go także funkcjonalny rozkład wnętrz. W środku zastosowano podział na dwie kondygnacje, strefa ogólnodostępna na dole i prywatna, dostępna domownikom na górze. Na parterze znajduje się kuchnia ze spiżarnią, pięknie doświetlona jadalnia oraz przestronny salon. Z racji usytuowania kominka w strefie dziennej dom może być nim ogrzewany. Całości dopełnia łazienka, kotłownia oraz dodatkowy pokój, który stworzy idealną przestrzeń dla seniora lub sprawdzi się jako gabinet, miejsce pracy pana/pani domu. Na piętrze umieszczono trzy przestronne sypialnie (jedna z osobną garderobą i łazienką) i dużą łazienkę. Do tylnej elewacji domu przylega taras, otwarty na ogród, który stanie się dobrym miejscem odpoczynku na świeżym powietrzu. Dom ten mimo znacznych rozmiarów, tworzy atmosferę przytulności i ciepła.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych, na piętrze g-k. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 234 000 zł 181 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 382 000 zł 288 000 zł 265 000 zł
Elementy zewnętrzne 17 000 zł 12 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.