ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Rozalia to przestronny dom piętrowy, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Oprócz pięknego wyglądu zewnętrznego cechuje go także funkcjonalny rozkład wnętrz. W środku zastosowano podział na dwie kondygnacje, strefa ogólnodostępna na dole i prywatna, dostępna domownikom na górze. Na parterze znajduje się kuchnia ze spiżarnią, pięknie doświetlona jadalnia oraz przestronny salon. Z racji usytuowania kominka w strefie dziennej dom morze być nim ogrzewany. Całości dopełnia łazienka, kotłownia oraz dodatkowy pokój, który stworzy idealną przestrzeń dla seniora lub sprawdzi się jako gabinet, miejsce pracy pana/pani domu. Na piętrze umieszczono trzy przestronne sypialnie (jedna z osobną garderobą i łazienką) i dużą łazienkę. Do tylnej elewacji domu przylega taras, otwarty na ogród, który stanie się dobrym miejscem odpoczynku na świeżym powietrzu. Dom ten mimo znacznych rozmiarów, tworzy atmosferę przytulności i ciepła.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych, na piętrze g-k. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Marcin Abramowicz
 • Jagoda Gruca

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
234 000 zł 181 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
382 000 zł 288 000 zł 265 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
17 000 zł 12 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
76 400 zł 57 600 zł 53 000 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA143.1 m²
Powierzchnia zabudowy121.6 m²
Kubatura netto429.3 m³
Powierzchnia dachu179.5 m²
Kąt nachylenia dachu30°
Wysokość budynku8.5 m
Min. wymiary działki dł.20.80 m
Min. wymiary działki szer.18.25 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek3
Garaż0
ZAMÓW PROJEKT    2 585 zł 2 835 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2017-10-23 07:53

Dzień dobry,   Chciałbym zapytać czy koszt domu jest juz znany?   Podoba mi się ten projekt bardzo ale wolałbym odrobinę mniejszą wersję. Istnieje taki projekt tylko mniejszy o jakieś 20-30m2??   Pozdrawiam
Witam Niestety na obecną chwilę nie mamy mniejszej wersji domu Rozalia.   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2017-10-22 19:22

Dzień dobry,   Chciałbym zapytać czy koszt domu jest juz znany?   Podoba mi się ten projekt bardzo ale wolałbym odrobinę mniejszą wersję. Istnieje taki projekt tylko mniejszy o jakieś 20-30m2??   Pozdrawiam

Kamil

+

2017-02-27 19:49

Witam Jestem zainteresowany tym projektem również poproszę o materiały na barszczu inna_schneider@hotmail.com
Witam Materiały prześlemy jutro.   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2017-02-27 16:38

Witam Jestem zainteresowany tym projektem również poproszę o materiały na barszczu inna_schneider@hotmail.com

Inna

+

2017-01-20 14:21

Jaki jest koszt budowy domu? Aktualnie na stronie nie ma wycen. Kiedy można się ich spodziewać?
Dzień dobry, koszty budowy domu oraz zestawienia materiałowe są znane około 2 tygodnie po zakończeniu dokumentacji technicznej. Gdyż nie są one szacowane, tylko opierają na konkretnych rozwiązaniach projektowych. Budynek Rozalia jest w fazie koncepcji i zostanie zrealizowany dopiero po zamówieniu przez pierwszego Klienta. Czas oczekiwania na dokumentację techniczną to około 6 tygodni. Z uwagi na brak garażu w bryle budynku Rozalia zakładam, że koszty budowy będą niższe niż w przypadku podobnych projektów o nazwie: Dylan, Oktawian.   Zachęcam do zamówienia projektu! Pozdrawiam

Dobre Domy

+

Twój IP: 54.226.175.101
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×