Rzuty

Emilia 2G
Rzut parter
Emilia 2G
Rzut poddasze
Emilia 2G
Rzut działki

Elewacje

Emilia 2G
Elewacja przód
Emilia 2G
Elewacja boczna
Emilia 2G
Elewacja boczna
Emilia 2G
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Emilia 2G to projekt eleganckiego domu jednorodzinnego, z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem, wyróżniający się prostym i harmonijnym stylem. Główny atut tego domu to aż 5 pokoi - gabinet na parterze + cztery sypialnie na poddaszu. Taki układ funkcjonalny znakomicie spełni oczekiwania rodziny 4-6-osobowej. Nieskomplikowana bryła budynku przekryta została dwuspadowym dachem. Na parterze zaplanowana została część dzienna. Obszerny salon połączony jest z jadalnią i kuchnią. Ponadto zaprojektowano gabinet, spiżarnię oraz łazienkę. Część gospodarczą tworzą duży, dwustanowiskowy garaż, kotłownia z bezpośrednim wyjściem na ogród oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, które świetnie sprawdzi się jako schowek na drobne sprzęty porządkowe. Poddasze kryje w sobie trzy pokoje, wspólną łazienkę i garderobę oraz moduł dla Rodziców (sypialnia z wydzieloną przestrzenią pod garderobą oraz łazienka). Projekt dostępy w wersji z garażem jednostanowiskowym - Emilia oraz w wersjach z inną elewacją ogrodową - Emilia II, o mniejszej powierzchni użytkowej - Emilia Mała (garaż jednostanowiskowy) oraz Emilia Mała II (garaż dwustanowiskowy).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 262 000 zł 231 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 458 000 zł 402 000 zł 392 000 zł
Elementy zewnętrzne 30 000 zł 27 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.