Rzuty

Demeter
Rzut parter
Demeter
Rzut poddasza
Demeter
Rzut działki

Elewacje

Demeter
Elewacja przód
Demeter
Elewacja boczna
Demeter
Elewacja boczna
Demeter
Elewacja tył

Przekroje

Demeter
Przekroje

Opis

Projekt domu Demeter idealnie nadaje się do budowy etapowej. Jednoprzestrzenny strych domu Demeter pozwoli nam w przyszłości wygospodarować dodatkowe pomieszczenia użytkowe, o dowolnym układzie funkcjonalnym. Projekt Demeter to dom niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Rzut parteru podzielony został na 3 strefy: ogólną - hall, kuchnia, jadalnia i pokój dzienny, część półprywatną z pokojem gościnnym lub gabinetem i osobną łazienką oraz część nocną z dwiema sypialniami i odrębną łazienką. Poddasze użytkowe jest zaprojektowane jako pomieszczenie jednoprzestrzenne przeznaczone do zagospodarowania przez właściciela.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, ocieplone, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 226 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 438 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.