Rzuty

Beta III
Rzut parter
Beta III
Rzut poddasze
Beta III
Rzut działki

Elewacje

Beta III
Elewacja przód
Beta III
Elewacja boczna
Beta III
Elewacja boczna
Beta III
Elewacja tył

Przekroje

Beta III
Przekroje

Opis

Wygodny, nowoczesny dom dla 4-6-osobowej rodziny, z poddaszem użytkowym, bez garażu. Dom ten idealnie nada się również dla rodziny wielopokoleniowej. Parter podzielony jest na dwie części. W jednej znajduje się część wspólna - pokój dzienny połączony przestrzennie z jadalnią i kuchnią. Dużym udogodnieniem jest spiżarnia dostępna z kuchni. W drugiej części domu umieszczono sporą łazienkę oraz dwa pokoje. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Na poddaszu zaprojektowano trzy pokoje oraz wspólną łazienkę. Projekt dostępny w wersji z jednym pokojem na parterze i garażem, oraz w wersji z dwoma pokojami na parterze i garażem.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika i okładziną kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 284 000 zł 225 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 465 000 zł 363 000 zł 344 000 zł
Elementy zewnętrzne 16 000 zł 13 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.