Rzuty

Della
Rzut parter
Della
Rzut działki

Elewacje

Della
Elewacja przód
Della
Elewacja boczna
Della
Elewacja boczna
Della
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Della to interesujący projekt parterowego domu dla 4-5-osobowej rodziny. Ciekawa bryła budynku oraz elewacje z okładziny kamiennej w połączeniu z drewnianymi elementami okien i konstrukcji dachu nadają temu projektowi elegancji i szyku. Strefa dzienna rozpoczyna się wiatrołapem z miejscem na szafę. Następnie, przechodząc przez hall, trafiamy do salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, które razem tworzą dużą, otwartą przestrzeń. Do dyspozycji mamy również dodatkową spiżarnię, która pomieści sprzęty kuchenne. Strefa prywatna to trzy sypialnie, a w największej z nich wygospodarowano miejsce na podwójną garderobę. Z hallu mamy dostęp do dwóch łazienek oraz pralni. W strefie gospodarczej zaprojektowano duży garaż, który pomieści dwa samochody. Pomieszczenie gospodarcze łączy się z garażem i posiada osobne wyjście na zewnątrz budynku. Projekt jest również dostępny w wersji z poddaszem do adaptacji - Henry.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach.

Wykończenie

Elewacje pokryte okładziną kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną lub cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.