Rzuty

Marcelina
Rzut parter
Marcelina
Rzut poddasze
Marcelina
Rzut działki

Elewacje

Marcelina
Elewacja przód
Marcelina
Elewacja boczna
Marcelina
Elewacja boczna
Marcelina
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Klasyczny dom z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym. Doskonale spełni oczekiwania rodziny 4-6-osobowej. Na parterze zaplanowana została strefa dzienna z przestronnym salonem, jadalnią i otwartą kuchnią. Szeroko zadaszony taras stanie się przedłużeniem salonu podczas ciepłych dni. Zaprojektowana tuż obok kuchni nieduża spiżarnia przyda się również jako schowek na drobne sprzęty domowe. Ulokowany obok hallu pokój świetnie sprawdzi się jako gabinet lub pokój dla Seniora. Tuż obok zaprojektowano niewielką łazienkę. Z wiatrołapu jest przejście do garażu, a dalej do kotłowni. Warto podkreślić, że bezpośrednio z kotłowni jest wyjście na zewnętrz, co z pewnością będzie dużym atutem dla amatorów ogrodnictwa. Na poddaszu architekci zaprojektowali dwie wygodne sypialnie, moduł rodziców (sypialnia, garderoba i łazienka) oraz dużą łazienkę. Projekt jest dostępny z innym układem funkcjonalnym - Marcelina IV o większej powierzchni użytkowej - Marcelina III i Marcelina V oraz z garażem dwustanowiskowym - Marcelina II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami stropu monolitycznego.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 271 000 zł 240 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 428 000 zł 378 000 zł 371 000 zł
Elementy zewnętrzne 38 000 zł 33 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.