Rzuty

Antoniusz
Rzut parter
Antoniusz
Rzut poddasze
Antoniusz
Rzut działki

Elewacje

Antoniusz
Elewacja przód
Antoniusz
Elewacja boczna
Antoniusz
Elewacja boczna
Antoniusz
Elewacja tył

Przekroje

Antoniusz
Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Dom zaprojektowany we współczesnej stylistyce, idealnie spełniający potrzeby 4-5-osobowej rodziny. Duża ilość nowoczesnych przeszkleń, bryła garażu umiejętnie zharmonizowana z całością domu, doskonały podział przestrzeni mieszkalnej - to główne cechy charakteryzujące ten projekt domu. Lukarny na poddaszu znakomicie urozmaicają bryłę dachu i pozwalają dobrze doświetlić pomieszczenia. Układ funkcjonalny pomieszczeń jest rozwiązany bardzo czytelnie. Strefa wejściowa obejmuje wiatrołap i przylegającą do niego garderobę, przez którą przechodzi się do kotłowni, a następnie do jednostanowiskowego garażu. Garaż ma także bezpośrednie wyjście na ogród, co znacząco ułatwi wszelkie prace w ogrodzie. Strefa dzienna zlokalizowana została wokół centralnie umieszczonego kominka. Pokój dzienny połączony jest przestrzennie z jadalnią i kuchnią. Dopełnieniem są spiżarnia, łazienka i gabinet z widokiem na ogród. Zabudowane schody prowadzą na poddasze. Zaprojektowano tam trzy wygodne sypialnie w tym jedną z garderobą, oraz łazienkę ogólnodostępną. Nad garażem przewidziano strych, na który prowadzi wejście z półpiętra. Może on z powodzeniem uzupełniać przestrzeń gospodarczą domu lub w późniejszym czasie pełnić funkcję mieszkalną. Po niewielkich zmianach w ramach adaptacji projekt ten może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 233 000 zł 179 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 409 000 zł 306 000 zł 293 000 zł
Elementy zewnętrzne 17 000 zł 12 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.