Rzuty

Maja i Miko II
Rzut piwnica
Maja i Miko II
Rzut parter
Maja i Miko II
Rzut poddasze
Maja i Miko II
Rzut działki

Elewacje

Maja i Miko II
Elewacja przód
Maja i Miko II
Elewacja boczna
Maja i Miko II
Elewacja boczna
Maja i Miko II
Elewacja tył

Przekroje

Maja i Miko II
Przekroje

Opis

Komfortowa rezydencja, jaką stanowi projekt domu Maja i Miko II, została zaprojektowana dla modelu rodziny 2+2. Projekt Maja i Miko II stwarza jednak możliwość zamieszkania rodzinie 6-osobowej lub rodzinie wielopokoleniowej. Wnętrze charakteryzuje się dużą, otwartą przestrzenią. Hall, jadalnia, salon i korytarz przeplatają się wzajemnie, nie są jednoznacznie wydzielone. Na parterze zlokalizowano moduł dla rodziców w skład, którego wchodzi sypialnia z garderobą i łazienką oraz dodatkowy pokój dla dzieci. Pokój może spełniać funkcję np. siłowni, czy pokoju hobby. Na uwagę zasługuje przestronny salon z przeszkleniami na przestrzał. Wnęka stanowiąca patio jest alternatywą dla odsłoniętych tarasów, w czasie gorszej pogody. Kominek wewnętrzny zaprojektowano jako dwustronny, aby można było korzystać z niego zarówno z salonu jak i z patio. Część gospodarczą zlokalizowano w piwnicy. Dostępna jest wersja bez piwnicy - Maja i Miko. Dostępna jest wersja bez piwnicy – Maja i Miko.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych ocieplone wełną mineralną, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop monolityczny żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte cegłą klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka cementowa.

Autor

Tomasz Flak
Bartłomiej Chomicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 599 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 1 068 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.