Rzuty

Rozalinda
Rzut parter
Rozalinda
Rzut działki

Elewacje

Rozalinda
Elewacja przód
Rozalinda
Elewacja boczna
Rozalinda
Elewacja boczna
Rozalinda
Elewacja tył

Przekroje

Rozalinda
Przekroje

Opis

Ujmujący tradycyjną bryłą i wygodnym wnętrzem projekt domu Rozalinda proponujemy 3-4 osobowej rodzinie. Jest to niewielki parterowy dom z jednostanowiskowym garażem oraz nieskomplikowanym dwuspadowym dachem. Wnętrze tworzą: przestronna część dzienna z kuchnią, jadalnią i salonem, część prywatna z trzema sypialniami i łazienką oraz pomieszczenie gospodarcze i dodatkowa łazienka. Projekt dostępny w wersji bez garażu - Rozalinda III. Projekt można wykorzystać do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz płytka elewacyjna. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 179 000 zł 123 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 311 000 zł 206 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.