Rzuty

Atlantyda Mała III
Rzut parter
Atlantyda Mała III
Rzut poddasze
Atlantyda Mała III
Rzut działki

Elewacje

Atlantyda Mała III
Elewacja przód
Atlantyda Mała III
Elewacja boczna
Atlantyda Mała III
Elewacja boczna
Atlantyda Mała III
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Atlantyda Mała III to komfortowy dom parterowy z użytkowym poddaszem, bez garażu. Tradycyjny styl domu podkreślony został klinkierową okładziną. Strefa dzienna zlokalizowana jest wokół kominka. Taki układ umożliwia zastosowanie alternatywnego ogrzewania. Salon połączony jest przestrzennie z jadalnią i ustawną kuchnią. Zadaszenie nad tarasem umożliwi korzystanie z jego uroków również w gorszą pogodę. Lewa część parteru przeznaczona została na ustronny gabinet z wyjściem na taras, łazienkę, garderobę oraz kotłownię. Na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie (jedna z osobną łazienką) oraz dużą łazienkę, której rozmiar pozwala na stworzenie prawdziwego pokoju kąpielowego. Warto również podkreślić, że każda sypialnia posiada wyjście na balkon. Projekt dostępny jest w wersji z garażem jednostanowiskowym - Atlantyda Mała, z garażem dwustanowiskowym - Atlantyda Mała II oraz w wersjach o większej powierzchni użytkowej: z garażem 1-st. Atlantyda Nowa i Atlantyda, z garażem 2-st.: Atlantyda Nowa II i Atlantyda II, oraz bez garażu: Atlantyda Nowa III i Atlantyda III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych ocieplone styropianem, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klienkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 178 000 zł 138 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 317 000 zł 237 000 zł 227 000 zł
Elementy zewnętrzne 24 000 zł 18 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.