Rzuty

Megan III
Rzut parter
Megan III
Rzut poddasze
Megan III
Rzut działki

Elewacje

Megan III
Elewacja przód
Megan III
Elewacja boczna
Megan III
Elewacja boczna
Megan III
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Dom z poddaszem użytkowym i czterema sypialniami, idealny na wąskie działki. Parter domu obejmuje salon połączony z jadalnią, częściowo zamkniętą kuchnię, wc oraz spiżarnię. Całość uzupełniona jest o dwustanowiskowy garaż i kotłownię. Na poddaszu zaprojektowano trzy pokoje, łazienkę oraz moduł dla rodziców, obejmujący sypialnię z wyjściem na duży taras, garderobę i łazienkę. Projekt dostępny w wersji z trzema pokojami na poddaszu - Megan, w wersji z czterema pokojami na poddaszu - Megan IV i Megan II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marta Zaperty-Adamek
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 277 000 zł 216 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 492 000 zł 384 000 zł 345 000 zł
Elementy zewnętrzne 38 000 zł 29 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.