Rzuty

Andrea II
Rzut parter
Andrea II
Rzut piętro
Andrea II
Rzut działki

Elewacje

Andrea II
Elewacja przód
Andrea II
Elewacja boczna
Andrea II
Elewacja boczna
Andrea II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS


Prezentowane wizualizacje dotyczą projektu z garażem jednostanowiskowym - Andrea.


Andrea II to przestronny dom piętrowy, wyróżniający się z otoczenia nowoczesnym i eleganckim wyglądem. Brak skosów na poddaszu sprawia, że obecne tam pomieszczenia są ustawne i duże. Wiatrołap i hall zostały tak pomyślane, aby zmieścić kilka wnękowych szaf – co jest niezwykle istotne przy wybieraniu projektu. Strefa dzienna ulokowana została tradycyjnie na parterze. Salon, choć przestrzennie łączy się z jadalnią, pozostaje jednak wyraźnie wyodrębniony. Otwarta na jadalnię kuchnię jest duża i wygodna. W prosty sposób można ją, w ramach adaptacji, zupełnie oddzielić ścianką. W części wejściowej domu zaprojektowano niewielką łazienkę, gabinet, spiżarnię / garderobę oraz garaż z kotłownią. Umieszczone w salonie schody prowadzą na piętro, gdzie architekci zaprojektowali apartament dla Gospodarzy (sypialnia, łazienka i garderoba), dwie sypialnie (jedna z osobną garderobą), garderobę i łazienkę. Projekt dostępny jest w wersji z garażem jednostanowiskowym – Andrea. Projekt w ramach adaptacji można wykorzystać do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz fragmentami wielkoformatowymi płytami kamiennymi i okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 259 000 zł 197 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 440 000 zł 325 000 zł 308 000 zł
Elementy zewnętrzne 17 000 zł 12 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.