Rzuty

Juliusz Mały III
Rzut parter
Juliusz Mały III
Rzut poddasze
Juliusz Mały III
Rzut działki

Elewacje

Juliusz Mały III
Elewacja przód
Juliusz Mały III
Elewacja boczna
Juliusz Mały III
Elewacja boczna
Juliusz Mały III
Elewacja tył

Przekroje

Juliusz Mały III
Przekroje

Opis

Projekt domu jednorodzinnego Juliusz Mały III został stworzony z myślą o 4-6-osobowej rodzinie. Odznacza się symetrycznym rozkładem elementów architektonicznych na elewacji frontowej i ogrodowej. To dom pełen harmonii, w którym dobrze zaplanowano strefa mieszkalna zapewni komfort wypoczynku jego mieszkańcom. Na parterze znajduje się obszerna strefa dzienna. Otwarta na resztę pomieszczeń kuchnia z jadalnią powiększoną o wykusz oraz z salonem układają się w jednej linii. Drzwi balkonowe w pokoju dziennym prowadzą na rozległy taras, otwarty na ogród. Kominek usytuowany w centralnej części domu dzięki swojej lokalizacji może stać się częścią ogrzewania. Zamknięty pokój sąsiadujący z salonem może pełnić rolę gabinetu lub pokoju telewizyjnego. Zadbano o miejsce na szafy i pomieszczenie gospodarcze, które w łatwy sposób pozwolą utrzymać ład i porządek na otwartej przestrzeni. Na górze znajduje się strefa prywatna, tworzą ją trzy ustawne sypialnie z ogólnodostępna łazienką. Zaprojektowane balkony, znakomicie doświetlą pomieszczenia światłem naturalnym. Pełnią one dodatkową rolę - tworząc zadaszenie wejścia oraz częściowe tarasu. Juliusz Mały III to bardzo ładny i funkcjonalny dom o eleganckiej formie i współczesnej stylistyce. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym Juliusz Mały oraz dwustanowiskowym Juliusz Mały II. Projekt dostępny jest również w wersjach o większej powierzchni użytkowej: z garażem jednostanowiskowym - Juliusz, z garażem dwustanowiskowym - Juliusz II oraz bez garażu - Juliusz III, a także w wersji z inną aranżacją poddasza: z garażem jednostanowiskowym - Juliusz Nowy, z garażem dwustanowiskowym - Juliusz Nowy II oraz bez garażu - Juliusz Nowy III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 175 000 zł 138 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 315 000 zł 242 000 zł 230 000 zł
Elementy zewnętrzne 26 000 zł 20 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.