Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Projekty małych domów jednorodzinnych - do 120 mkw

Sortuj według:

Sortuj wg:


Filtruj

Powierzchnia

od  

  m2   do  

  m2

Szerokość

od  

  m   do  

  m

Długość

od  

  m   do  

  m

Liczba pokoi

Typ zabudowy

Kondygnacje

Liczba łazienek

Garaż

podpiwniczenie

Kąt nachylenia dachu

Rodzaj dachu

Autor


Wyświetl:

Strona:

Projekty małych domów jednorodzinnych - do 120 mkw Projekty małych domów jednorodzinnych są tanie w budowie i eksploatacji oraz idealne nadają się na wąskie działki. Oferowane przez naszą Pracownię projekty domów do 120 metrów kwadratowych cechuje estetyczna bryła i wygodny układ funkcjonalny. Prosta konstrukcja zaproponowana przez projektantów tych domów, wyróżnia je na tle innych rozwiązań, czyniąc je atrakcyjnymi finansowo a niebanalne wnętrza oraz wysokiej jakości detal sprawiają, że są to domy wprost pożądane przez Polaków! Zwarta bryła, która wyróżnia te projekty domów, gwarantuje maksymalnie zagospodarowaną przestrzeń i zminimalizowanie kosztów budowy, a idealne proporcje i skromność wnętrza podkreślają ich wyjątkowy styl. Projekty domów małych to propozycje budynków dla niewielkich rodzin, które idealnie wkomponują się w najbardziej nietypowe działki. Mimo swych niewielkich gabarytów urzekają subtelnością i smakiem. Na pierwszy rzut oka dostrzec w nich można ich niepowtarzalny klimat i wdzięk. I choć plany domów tu prezentowanych są niewielkie, to skrywają w sobie bardzo praktycznie przemyślane wnętrza.

Dom do 120m2

Każdy inwestor, który planuję budowę niewielkiego domu powinien zapoznać się z ofertą pracowni architektonicznej „Dobre Domy”, w której znajdują się projekty budynków, których powierzchnia nie przekracza 120m2. Domy, chociaż niewielkie, charakteryzują się wyjątkowo przemyślanym układem pomieszczeń oraz elegancją formy.

Cechy domu do 120m2 :

 • To niewielki budynek, którego powierzchnia nie przekracza 120m2.
 • Projekty mogą obejmować domy parterowe oraz te z użytkowym poddaszem – jeśli wybierzemy drugi projekt, należy przygotować się na konieczność zagospodarowania miejsca na klatkę schodową.
 • Wedle upodobań przyszłych mieszkańców, mogą posiadać takie udogodnienia jak balkon, czy taras.
 • Mieszczą się na niewielkiej działce.

Plusy domu 120m2:

 • Ze względu na małą powierzchnię domu, ogrzewanie nie kosztuje dużo, mieszkańcy mogą więc zaoszczędzić na eksploatacji.
 • Niskie koszty budowy, szczególnie jeśli wybierze się projekt domu z dwuspadowym dachem i nieskomplikowaną bryłą.
 • Sprzątanie niewielkiej przestrzeni nie zajmuje dużo czasu, przez co jest to idealna opcja dla zapracowanych, którzy nie chcą spędzać długich godzin na porządkach.
 • Oszczędna przestrzeń komunikacyjna pozwala mieszkańcom na łatwe poruszanie się po domu oraz usprawnia kontakt.

Idealne dla:

 • Młodych rodzin – tego typu projekt sprawdzi się w przypadku par, także tych, które mają małe dziecko. W drugim przypadku dobrym pomysłem będzie mały dom parterowy – wzrasta stopień bezpieczeństwa dziecka i łatwość przemieszczania się.
 • Pary seniorów – w tym przypadku idealny będzie projekt małego domu parterowego, którego niewielka powierzchnia i brak schodów ułatwią poruszanie się po budynku.
 • Singli – mały domek będzie dobrą alternatywą dla tych, których nie satysfakcjonuje mieszkanie w bloku i planują przenieść się do budynku wolnostojącego.

Koszty budowy domu do 120m2:

Koszty w dużej mierze zależą od tego, na jaki projekt domu się zdecydujemy, wybierając dom parterowy, więcej wydamy na dach, w przypadku domu z poddaszem użytkowym, dochodzi koszt związany z klatką schodową. Tańsze są realizacje projektów mniej skomplikowanych, zbliżonych kształtem do sześcianu. Oczywiście przy wyliczaniu kosztów domu, należy brać pod uwagę również ceny okien, drzwi i materiałów wykończeniowych. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez naszą pracowni projektami domów z kosztorysem, to znacząco ułatwi pracę w późniejszych etapach budowy.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie