Rzuty

Morfeusz I
Rzut parter
Morfeusz I
Rzut poddasze
Morfeusz I
Rzut działki

Elewacje

Morfeusz I
Elewacja przód
Morfeusz I
Elewacja boczna
Morfeusz I
Elewacja boczna
Morfeusz I
Elewacja tył

Przekroje

Morfeusz I
Przekroje

Opis

Projekt domu Morfeusz I z użytkowym poddaszem, to typowy dom na wąską działkę. Projekt Morfeusz I zaprojektowano dla 4-6-osobowej rodziny, poszukującej domu z dachem wielospadowym. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią, łazienka, gabinet oraz pomieszczenie gospodarcze. Jednostanowiskowy garaż dostępny jest poprzez wiatrołap. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje oraz przestronny pokój kąpielowy z pomieszczeniem gospodarczym/pralnią. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Morfeusz II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy/żelbetowy, monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 209 000 zł 145 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 334 000 zł 224 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.