KUP PROJEKT Z ADAPTACJĄ


Chcesz kupić projekt domu?

Nasi projektanci chętnie pomogą w wyborze najodpowiedniejszego projektu. Należy pamiętać, że dobór projektu jest ściśle powiązany z Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego lub warunkami zabudowy dla danej działki.

Projekt wybrany... Czy wiesz, co zrobić dalej?

Wybranie projektu jest pierwszym krokiem w procesie budowy domu. Decydując się na zakup projektu domu w pakiecie "Kup projekt z adaptacją" oszczędzisz czas i pieniądze. Pomożemy Ci przy uzyskaniu wszelkich uzgodnień, zaświadczeń i innych dokumentów niezbędnych do wykonania adaptacji projektu, która jest z kolei wymagana do uzyskania pozwolenia na budowę.

W pakiecie "Kup projekt z adaptacją"  wykonamy adaptację wybranego projektu - oddamy w Państwa ręce projekt gotowy do złożenia w urzędzie, celem uzyskania pozwolenia na budowę. Adaptację projektu do działki możemy wykonać dla terenu położonego w obrębie całego kraju.
W ramach dodatkowej usługi, na podstawie wydanego przez Inwestora pełnomocnictwa, możemy również wziąć na siebie uzyskanie wszelkich decyzji, opinii i uzgodnień w tym także decyzji o pozwoleniu na budowę. 

Wybierając pakiet "Kup projekt z adaptacją" masz gwarancję, że będziemy z Tobą aż do momentu uzyskania pozwolenia na budowę, służąc pomocą, a adaptacja projektu i wszystkie ewentualne zmiany w projekcie zostaną wykonane wg najwyższych standardów Dobrych Domów za rozsądną cenę. Wszystkie szczegóły dotyczące zakresu prac oraz wycenę można uzyskać pod adresem mailowym: pozwolenie@dobredomy.pl. 

zapytaj o cenę     


A jeśli chcesz wprowadzić zmiany do projektu?

Nie ma rzeczy niemożliwych! Można wprowadzić każdą zmianę do projektu, ale czy to będzie korzystne? Nasi architekci przeanalizują zmiany, jakie chcesz wprowadzić do projektu, wskażą mocne i słabe strony oraz określą potencjalne konsekwencje. Pomogą w podjęciu decyzji lub znajdą inne rozwiązanie, które będzie satysfakcjonujące. Wprowadzenie zmian w projekcie nie jest objęte pakietem "Kup projekt z adaptacją". Aby dowiedzieć się, jaki będzie koszt wykonania zmian, proszę wypełnić poniższy formularz - wycena zmian jest bezpłatna!

zapytaj o wycenę zmian     


Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje