KUP PROJEKT Z ADAPTACJĄ
Chcesz kupić projekt domu?

Nasi projektanci chętnie pomogą w wyborze najodpowiedniejszego projektu. Należy pamiętać, że dobór projektu jest ściśle powiązany z Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego lub warunkami zabudowy dla danej działki.

Projekt wybrany... Czy wiesz, co zrobić dalej?

Wybranie projektu jest pierwszym krokiem w procesie budowy domu. Decydując się na zakup projektu domu w pakiecie z adaptacją "Na zdrowy rozum" oszczędzisz czas i pieniądze. Pomożemy Ci przy uzyskaniu wszelkich uzgodnień, zaświadczeń i innych dokumentów niezbędnych do wykonania adaptacji projektu, która jest z kolei wymagana do uzyskania pozwolenia na budowę.

W pakiecie "Na zdrowy rozum" wykonamy adaptację wybranego projektu - oddamy w Państwa ręce projekt gotowy do złożenia w urzędzie, celem uzyskania pozwolenia na budowę. Adaptację projektu do działki możemy wykonać dla terenu położonego w obrębie całego kraju.
W ramach dodatkowej usługi, na podstawie wydanego przez Inwestora pełnomocnictwa, możemy również wziąć na siebie uzyskanie wszelkich decyzji, opinii i uzgodnień w tym także decyzji o pozwoleniu na budowę. Usługa ta jest dodatkowo płatna i możliwa do wykonania jedynie w okolicach i na terenie Wrocławia.

Wybierając pakiet "Na zdrowy rozum" masz gwarancję, że będziemy z Tobą aż do momentu uzyskania pozwolenia na budowę, służąc pomocą, a adaptacja projektu i wszystkie ewentualne zmiany w projekcie zostaną wykonane wg najwyższych standardów Dobrych Domów za rozsądną cenę.

zapytaj o cenę pakietu     


A jeśli chcesz wprowadzić zmiany do projektu?

Nie ma rzeczy niemożliwych! Można wprowadzić każdą zmianę do projektu, ale czy to będzie korzystne? Nasi architekci przeanalizują zmiany, jakie chcesz wprowadzić do projektu, wskażą mocne i słabe strony oraz określą potencjalne konsekwencje. Pomogą w podjęciu decyzji lub znajdą inne rozwiązanie, które będzie satysfakcjonujące. Wprowadzenie zmian w projekcie nie jest objęte pakietem "Na zdrowy rozum". Aby dowiedzieć się, jaki będzie koszt wykonania zmian, proszę wypełnić poniższy formularz - wycena zmian jest bezpłatna!

zapytaj o wycenę zmian     


Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).