Rzuty

Justynian III
Rzut parter
Justynian III
Rzut działki

Elewacje

Justynian III
Elewacja przód
Justynian III
Elewacja boczna
Justynian III
Elewacja boczna
Justynian III
Elewacja tył

Przekroje

Justynian III
Przekroje
Justynian III
Przekroje

Opis

Szukasz małego domu parterowego z garażem dwustanowiskowym, który będzie nowoczesny i elegancki? Świetnie - projekt Justynian III spełni oczekiwania Twoje i Twojej rodziny. Otwarta przestrzeń dzienna zachwyca dużymi przeszkleniami, które sprawiają, że wnętrze to jest jasne i nowoczesne. Szczególną uwagę zwracają przesuwne okna balkonowe w salonie, zajmujące niemal całą ścianę. Gospodarzy domu ucieszy zapewnie spiżarnia, zlokalizowana bezpośrednio przy kuchni, oraz wiatrołap, w którym spokojnie zmieszczą się dwie szafy. W małym domu ważne jest każde miejsce, które można wykorzystać do przechowywania. Trzy sypialnie zaspokoją potrzeby 4-5-osobowej rodziny. Bezpośrednie wyjścia na taras z dwóch pokoi pozwolą na bliższy kontakt z naturą w letnie dni. Zewnętrzny kominek, umieszczony pod zadaszeniem, umożliwi korzystanie z uroków grillowania nawet w pochmurne dni. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Justynian II, bez garażu - Justynian oraz w wersjach o mniejszej powierzchni użytkowej: bez garażu Justynian Mały oraz z garażem jednostanowiskowym - Justynian Mały II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 218 000 zł 127 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 381 000 zł 264 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.