Rzuty

Amaltea II
Rzut parter
Amaltea II
Rzut poddasze
Amaltea II
Rzut działki

Elewacje

Amaltea II
Elewacja przód
Amaltea II
Elewacja boczna
Amaltea II
Elewacja boczna
Amaltea II
Elewacja tył

Przekroje

Amaltea II
Przekroje

Opis

Jeśli poszukują Państwo domu z garażem dwustanowiskowym, który łączy walory funkcjonalne i ekonomiczne, to projekt domu Amaltea II wydaje się być projektem stworzonym dla Państwa. Dom z użytkowym poddaszem Amaltea II to idealny dom dla 4-6-osobowej rodziny. Na parterze zlokalizowano pokój dzienny połączony z kuchnią i jadalnią, łazienkę, pomieszczenia gospodarcze oraz gabinet z bezpośrednim wyjściem na ogród. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, łazienka z pralnią oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Amaltea I oraz w wersji bez garażu - Amaltea III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy/żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 224 000 zł 152 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 396 000 zł 259 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.