Czy potrzebujesz więcej czasu?

 TAK / NIE
ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Klasyczny dom z poddaszem użytkowym i dużym, dwustanowiskowym garażem. Na parterze zaplanowano otwartą, wspólną przestrzeń dziennie. Ustawna kuchnia wzbogacona została o niewielką spiżarnię. Z hallu jest przejście do podłużnej łazienki oraz gabinetu z bezpośrednim wyjściem na ogród. Z garażu przechodzi się prosto do kotłowni. Na poddaszu umieszczono cztery wygodne sypialnie (w tym jedna z osobną garderobą i łazienką) oraz łazienkę i pralnię. Projekt dostępny jest w wersji z garażem jednostanowiskowym - Emilia Mała, a także w wersji o większej powierzchni użytkowej - Emilia oraz Emilia II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym oraz okadziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Marcin Abramowicz
 • Jagoda Gruca

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
263 000 zł 182 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
421 000 zł 315 000 zł 299 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
30 000 zł 22 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
84 200 zł 63 000 zł 59 800 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA144.9 m²
+ Powierzchnia garażu33.3 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze9.6 m²
Powierzchnia zabudowy156.5 m²
Kubatura netto589.7 m³
Powierzchnia dachu250.7 m²
Kąt nachylenia dachu40°
Wysokość budynku8.2 m
Min. wymiary działki dł.18.66 m
Min. wymiary działki szer.22.70 m
Liczba pokoi5
Liczba łazienek3
Garaż2
ZAMÓW PROJEKT    2 648 zł 2 898 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2018-07-17 09:59

412 tys. cena uśredniona - nie ma szans na wybudowanie tego domu, aby zmieścić się w takiej kwocie. Nawet jeśli człowiek "nie fisiuje" przy robocie i przy wykończeniach to nie ma NAJMNIEJSZEJ szansy na takie coś. Połowę prac wykonałem sam, połowę prac, których nie potrafiłem zrobić sam zrobili znajomi ze dobrym rabatem. Same materiały nie pozwolą na powstanie tego domu w takiej kwocie. Chyba, że ktoś ma zamiar zamieszkać bez elewacji, w surowym salonie i bez góry. Kwota liczona została chyba na stan surowy zamknięty, wraz z posadzkami, tynkami i wszystkimi instalacjami, bo wykończenie nie wchodzi w ogóle w temat.
Witam Kosztorysy dla naszych projektów wykonujemy w oparciu o obowiązujące normy i przepisy  korzystając z programów do kosztorysowania i cenników Sekocenbudu (ceny uśrednione ogólnopolskie). Podane ceny są cenami netto i nie uwzględniają kosztu zakupu i montażu żadnych instalacji wewnątrz budynku. Są to dane szacunkowe, mające Inwestorom przybliżyć koszty związane z budową domu, każdorazowo należy je dostosować do warunków i cen związanych z lokalizacją budowy, używanymi materiałami, itp...

Dobre Domy

+

2018-07-16 21:23

412 tys. cena uśredniona - nie ma szans na wybudowanie tego domu, aby zmieścić się w takiej kwocie. Nawet jeśli człowiek "nie fisiuje" przy robocie i przy wykończeniach to nie ma NAJMNIEJSZEJ szansy na takie coś. Połowę prac wykonałem sam, połowę prac, których nie potrafiłem zrobić sam zrobili znajomi ze dobrym rabatem. Same materiały nie pozwolą na powstanie tego domu w takiej kwocie. Chyba, że ktoś ma zamiar zamieszkać bez elewacji, w surowym salonie i bez góry. Kwota liczona została chyba na stan surowy zamknięty, wraz z posadzkami, tynkami i wszystkimi instalacjami, bo wykończenie nie wchodzi w ogóle w temat.

Filip

+

2018-06-28 07:36

Witam,   bardzo proszę o przesłanie dostępnych materiałów do projektu na mail: j.bryndza@vp.pl   Pozdrawiam, Joanna
Witam   Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.     Pozdrawiam  

Dobre Domy

+

2018-06-27 19:54

Witam,   bardzo proszę o przesłanie dostępnych materiałów do projektu na mail: j.bryndza@vp.pl   Pozdrawiam, Joanna

Joanna

+

2018-05-06 18:40

Witam, proszę o więcej szczegółów tego projektu na meila przemekkr7@gmail.com
Witam Materiały prześlemy w poniedziałek.   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

Twój IP: 54.81.150.27
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×