Rzuty

Emilia Mała II
Rzut parter
Emilia Mała II
Rzut poddasze
Emilia Mała II
Rzut działki

Elewacje

Emilia Mała II
Elewacja przód
Emilia Mała II
Elewacja boczna
Emilia Mała II
Elewacja boczna
Emilia Mała II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Klasyczny dom z poddaszem użytkowym i dużym, dwustanowiskowym garażem. Na parterze zaplanowano otwartą, wspólną przestrzeń dziennie. Ustawna kuchnia wzbogacona została o niewielką spiżarnię. Z hallu jest przejście do podłużnej łazienki oraz gabinetu z bezpośrednim wyjściem na ogród. Z garażu przechodzi się prosto do kotłowni. Na poddaszu umieszczono cztery wygodne sypialnie (w tym jedna z osobną garderobą i łazienką) oraz łazienkę i pralnię. Projekt dostępny jest w wersji z garażem jednostanowiskowym - Emilia Mała, a także w wersji o większej powierzchni użytkowej - z garażem jednostanowiskowym Emilia oraz Emilia II, oraz z garażem dwustanowiskowym Emilia 2G.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okadziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 246 000 zł 217 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 428 000 zł 376 000 zł 364 000 zł
Elementy zewnętrzne 31 000 zł 27 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.