Rzuty

Amaltea I
Rzut parter
Amaltea I
Rzut poddasze
Amaltea I
Rzut działki

Elewacje

Amaltea I
Elewacja przód
Amaltea I
Elewacja boczna
Amaltea I
Elewacja boczna
Amaltea I
Elewacja tył

Przekroje

Amaltea I
Przekroje

Opis

Elegancki dom z poddaszem użytkowym Amaltea I to doskonała propozycja dla 4-6-osobowej rodziny, ceniącej sprawdzone i praktyczne rozwiązania. Projekt domu Amaltea I to oferta dla inwestorów poszukujących domu z garażem jednostanowiskowym. Na parterze zlokalizowano pokój dzienny połączony z kuchnią i jadalnią, łazienkę, pomieszczenia gospodarcze oraz gabinet z bezpośrednim wyjściem na ogród. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, łazienka z pralnią oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Projekt dostępny jest także w wersji z garażem dwustanowiskowym - Amaltea II oraz w wersji bez garażu - Amaltea III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 209 000 zł 141 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 376 000 zł 241 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.