Rzuty

Naomi
Rzut parter
Naomi
Rzut działki

Elewacje

Naomi
Elewacja przód
Naomi
Elewacja boczna
Naomi
Elewacja boczna
Naomi
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Naomi to piękny, nowoczesny dom parterowy z płaskim dachem. Duży, zadaszony taras z osobnym kominkiem zachęca do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom spotkań towarzyskich w gronie przyjaciół. Do wnętrza domu prowadzi duży wiatrołap, z miejscem na zabudowaną szafę. Strefa dzienna salon połączony z jadalnią i kuchnia, powiększona o spiżarnię. W części nocnej znajdują się wspólna łazienka, dwa pokoje i moduł dla rodziców (duża sypialnia + garderoba + prywatna łazienka).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną klinkierową oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu membraną.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 301 000 zł 239 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 493 000 zł 385 000 zł 359 000 zł
Elementy zewnętrzne 25 000 zł 20 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.