ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Naomi to piękny, nowoczesny dom parterowy z płaskim dachem. Duży, zadaszony taras z osobnym kominkiem zachęca do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom spotkań towarzyskich w gronie przyjaciół. Do wnętrza domu prowadzi duży wiatrołap, z miejscem na zabudowaną szafę. Strefa dzienna salon połączony z jadalnią i kuchnia, powiększona o spiżarnię. W części nocnej znajdują się wspólna łazienka, dwa pokoje i moduł dla rodziców (duża sypialnia + garderoba + prywatna łazienka).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną klinkierową oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu membraną.

Autor

 • Tomasz Flak
 • Katarzyna Widurska

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA123.6 m²
+ Powierzchnia garażu37.6 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze6.4 m²
Powierzchnia zabudowy248.4 m²
Kubatura netto482.6 m³
Powierzchnia dachu0.0 m²
Powierzchnia dachu płaskiego223.7 m²
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku4.6 m
Min. wymiary działki dł.28.19 m
Min. wymiary działki szer.22.02 m
Liczba pokoi3
Liczba łazienek2
Garaż2
ZAMÓW PROJEKT    2 577 zł 2 877 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-05-13 07:39

W dniu 11.05.2019 o 08:31, Gość gość napisał: Witam, Jaka jest szerokość elewacji frontowej? Na rzucie jest pokazana tylko szerokość budynku wraz z tarasem. Oraz jak duże jest wysunięcie garażu względem drzwi wejściowych. Posiadam działkę w kształcie trapezu i chciałbym sprawdzić czy przód będzie współgrać z sytuacją na działce.  
Dzień dobry, szerokość elewacji wynosi 1262 cm, garaż jest wysunięty względem drzwi wejściowych o 540 cm. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2019-05-11 06:31

Witam, Jaka jest szerokość elewacji frontowej? Na rzucie jest pokazana tylko szerokość budynku wraz z tarasem. Oraz jak duże jest wysunięcie garażu względem drzwi wejściowych. Posiadam działkę w kształcie trapezu i chciałbym sprawdzić czy przód będzie współgrać z sytuacją na działce.  

gość

+

2019-01-28 11:15

23 godziny temu, Gość Piotr napisał: Witam , projekt jest przepiękny , subtelny a zarazem bardzo komfortowy , czy jest możliwość powiększenia układu łazienek kosztem np pomieszczenia gospodarczego , ponieważ chcę mieć zamontowaną fotowoltaikę i nie będzie mi ono potrzebne w takim znaczeniu
Dzień dobry, Dziękujemy! Istnieje możliwość rearanżacji układu funkcjonalnego łazienek względem pomieszczenia gospodarczego. Tego typu zmiana może zostać wprowadzona poprzez naszą pracownię lub na etapie adaptacji - przez lokalnego architekta. Usługa ta jest dodatkowo odpłatna. Pozdrawiam!

Dobre Domy

+

2019-01-27 11:55

Witam , projekt jest przepiękny , subtelny a zarazem bardzo komfortowy , czy jest możliwość powiększenia układu łazienek kosztem np pomieszczenia gospodarczego , ponieważ chcę mieć zamontowaną fotowoltaikę i nie będzie mi ono potrzebne w takim znaczeniu

Piotr

+

2019-01-10 13:11

2 godziny temu, Gość Ja napisał: Dzień dobry, bardzo proszę o przesłanie kosztorysu, zestawienia materiałów, prac budowlanych i rysunków szczegółowych pomieszczeń wraz z ich wymiarami na adres everrrgreen@tlen.pl. Bardzo dziękuję z góry. Pozdrawiam
Dzień dobry, projekt Naomi jest nowym projektem w naszej ofercie i jest na etapie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta rozpoczniemy opracowanie dokumentacji technicznej. Czas oczekiwania od ewentualnego zamówienia wynosi 6-8 tygodni. Wówczas będą dostępne rysunki szczegółowe oraz koszty budowy. Pozdrawiam.

Dobre Domy

+

Twój IP: 3.87.147.184
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×