Rzuty

Malachit
Rzut parter
Malachit
Rzut poddasze
Malachit
Rzut działki

Elewacje

Malachit
Elewacja przód
Malachit
Elewacja boczna
Malachit
Elewacja boczna
Malachit
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Niezwykle ciekawy dom jednorodzinny, z poddaszem użytkowym o niebanalnej bryle i funkcjonalnym wnętrzu. Budynek podzielony został na dwa skrzydła. W dużym wiatrołapie zmieści się pojemna szafa. Z wiatrołapu przechodzi się do hallu, w którym zaprojektowano ciekawe schody na poddasze. Na parterze część dzienna znajduje się w prawej części domu. Jest to obszerny salon połączony przestrzennie z jadalnią i kuchnią, która uzupełniona została o spiżarnię z oknem. Całości dopełnia niewielka łazienka. Lewe skrzydło domu to garaż i duża kotłownia. Poddasze domu jest dwupoziomowe. Na niższym poziomie zaprojektowano przestronną sypialnię Gospodarzy z garderobą, której wielkość ucieszy każdą Panią domu. Na drugim poziomie znajdują się trzy ustawne pokoje oraz wspólna łazienka.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 270 000 zł 208 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 495 000 zł 368 000 zł 335 000 zł
Elementy zewnętrzne 18 000 zł 13 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.