Rzuty

Carmen
Rzut parter
Carmen
Rzut piętro
Carmen
Rzut działki

Elewacje

Carmen
Elewacja przód
Carmen
Elewacja boczna
Carmen
Elewacja boczna
Carmen
Elewacja tył

Przekroje

Carmen
Przekroje

Opis

PROJEKT DOMU DOSTĘPNY TYLKO U NAS


Carmen to nowoczesne, elegancka rezydencja z przestronnymi wnętrzami. Część dzienna to otwarta, duża przestrzeń z pięknymi przeszkleniami. Salon łączy się z jadalnią i kuchnią. Niewielka spiżarnia obok kuchni może być wykorzystana również jako schowek. Całości dopełnia gabinet, łazienka, kotłownia i jednostanowiskowy garaż. Na piętrze - które poprzez brak skosów jest niezwykle ustawne i wygodne - architekci zaproponowali trzy duże pokoje (w tym jeden z osobną garderobą), jasną łazienkę z dużym oknem i pralnię. Dużym atutem domu jest taras nad garażem. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym: z trzema pokojami na piętrze- Carmen II oraz z czterema pokojami na piętrze - Carmen II B. Przedstawione przy prezentacji projektu wizualizacje wnętrz dotyczą projektu Carmen II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków silikatowych. ocieplone styropianem, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, na fragmentach wielkoformatowe płyty kamienne lub gres wielkoformatowy, systemowy panel elewacyjny. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 297 000 zł 227 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 497 000 zł 370 000 zł 345 000 zł
Elementy zewnętrzne 27 000 zł 20 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.