Rzuty

Juliusz III
Rzut parter
Juliusz III
Rzut poddasze
Juliusz III
Rzut działki

Elewacje

Juliusz III
Elewacja przód
Juliusz III
Elewacja boczna
Juliusz III
Elewacja boczna
Juliusz III
Elewacja tył

Przekroje

Juliusz III
Przekroje

Opis

Projekt Juliusz III został zaprojektowany z myślą o 4-6-osobowej rodzinie szukającej eleganckiego i przytulnego domu z poddaszem użytkowym oraz z wygodną i funkcjonalna strefą dzienną, która będzie sprzyjać spotkaniom w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Na parterze znajduje się pokój dzienny z wyjściem na taras, jadalnia i kuchnia. Z hallu dostępne jest pomieszczenie gospodarcze oraz łazienka. Dodatkowo na parterze projektu Juliusz III znajduje się pokój gościnny/gabinet. Na poddaszu są trzy sypialnie oraz łazienka. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Juliusz oraz z garażem dwustanowiskowym - Juliusz II, w wersji z inną aranżacją poddasza: z garażem jednostanowiskowym - Juliusz Nowy, z garażem dwustanowiskowym - Juliusz Nowy II oraz bez garażu - Juliusz Nowy III, a także w wersji z mniejszą powierzchnią użytkową Juliusz Mały.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz płytka elewacyjna. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Aldona Dymus

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 155 000 zł 107 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 284 000 zł 188 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.