Rzuty

Tuliusz Nowy
Rzut parter
Tuliusz Nowy
Rzut poddasze
Tuliusz Nowy
Rzut działki

Elewacje

Tuliusz Nowy
Elewacja przód
Tuliusz Nowy
Elewacja boczna
Tuliusz Nowy
Elewacja boczna
Tuliusz Nowy
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Tuliusz Nowy to jednorodzinny dom z poddaszem użytkowym, zaprojektowany dla 4-6-osobowej rodziny, ceniącej sobie klasyczny styl. Na parterze zaprojektowano otwartą strefę dzienną (salon połączony z jadalnią oraz kuchnią), gabinet z wejściem bezpośrednio z salonu, łazienkę, spiżarnię oraz garaż z przejściem do kotłowni. Na poddaszu umieszczono trzy wygodne sypialnie, ogólnodostępną garderobę oraz łazienkę i strych. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Tuliusz II, Tuliusz V, Tuliusz VII i Tuliusz Nowy II, bez garażu - Tuliusz III, oraz w wersjach z innym układem funkcjonalnym - Tuliusz, Tuliusz IV i Tuliusz VI.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz monolityczna płyta stropowa.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 251 000 zł 200 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 423 000 zł 331 000 zł 305 000 zł
Elementy zewnętrzne 17 000 zł 13 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.