Rzuty

Talita II
Rzut parter
Talita II
Rzut działki

Elewacje

Talita II
Elewacja przód
Talita II
Elewacja boczna
Talita II
Elewacja boczna
Talita II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Talita II to projekt parterowego domu z garażem jednostanowiskowym, o ciekawej, współczesnej formie. Zaprojektowany z myślą o rodzinie 4-5-osobowej. Wejście do domu ukryte zostało w niewielkim, ale praktycznym podcieniu. Wiatrołap pomieści wygodną szafę. W hallu również zaplanowano miejsce pod zabudowaną szafę. Strefa dzienna obejmuje salon, jadalnię oraz kuchnię ze spiżarnią. Całości dopełnia niewielka łazienka dla gości. Część prywatna to trzy sypialnie (dwie z bezpośrednim wyjściem na taras) oraz duża, wspólna łazienka. Funkcję gospodarczą pełni kotłownia oraz jednostanowiskowy garaż. Projekt dostępny jest w wersji bez garażu (Talita) i z garażem dwustanowiskowym (Talita III), a także w wersjach z takim samym układem pomieszczeń, ale dwuspadowym dachem - Kaspian (bez garażu), Kaspian II (garaż jednostanowiskowy) oraz Kaspian III (garaż dwustanowiskowy).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop drewniany prefabrykowany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 225 000 zł 180 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 375 000 zł 294 000 zł 259 000 zł
Elementy zewnętrzne 44 000 zł 35 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.