Rzuty

Amber
Rzut parter
Amber
Rzut poddasze
Amber
Rzut działki

Elewacje

Amber
Elewacja przód
Amber
Elewacja boczna
Amber
Elewacja boczna
Amber
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Amber jest projektem komfortowego domu parterowego z użytkowym poddaszem. Dużym atutem tego projektu jest nowoczesna forma i elewacja z okładziny kamiennej oraz zadaszony taras, dzięki któremu możemy korzystać z ogrodu nawet w deszczowe i chłodniejsze dni. Strefa dzienna to duża i otwarta przestrzeń zlokalizowana na parterze budynku, na którą składa się salon, jadalnia oraz kuchnia. W kuchni została zaprojektowana praktyczna wyspa oraz spiżarnia, która pomieści przetwory spożywcze oraz sprzęt kuchenny. Z przestronnego hallu mamy dostęp do łazienki oraz dodatkowego pokoju, który możemy przeznaczyć na gabinet lub sypialnię. Z wiatrołapu mamy wejście do dwustanowiskowego garażu, który jest połączony z pomieszczeniem gospodarczym. Na poddaszu zaprojektowano trzy wygodne sypialnie oraz dużą łazienkę. Do dyspozycji jest również strych, który możemy przeznaczyć na dodatkowe pomieszczenie mieszkalne.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym oraz okładziną kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną lub cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.