Rzuty

Antonina
Rzut parter
Antonina
Rzut poddasze
Antonina
Rzut działki

Elewacje

Antonina
Elewacja przód
Antonina
Elewacja boczna
Antonina
Elewacja boczna
Antonina
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Klasyczny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i dwuspadowym dachem. Nowoczesna stylizacja nadaje całej konstrukcji niepowtarzalnego wyglądu. Zadaszone wejście do domu prowadzi do wiatrołapu, skąd przechodzi się do przestrzennej strefy dziennej. Tutaj kuchnia łączy się z jadalnią i salonem. Przeszklone wnętrza nasycają pomieszczenia światłem naturalnym. Dodatkowy pokój na parterze świetnie sprawdzi się jako pokój telewizyjny lub gabinet. Umieszczony kominek w środku domu obok elementu wystroju wnętrz stanowi źródło ciepła, niezwykle praktyczne gdy pojawią się pierwsze chłodne dni. Całości dopełniają: toaleta i spiżarnia. Dwupoziomowe mieszkanie pozwala na aranżację prywatnej przestrzeni na poddaszu. Na górze dostępne są trzy sypialnie i wspólna łazienka. To dom dla osób, które preferują wnętrza funkcjonalne, proste w założeniach, wypełnione światłem. Projekt domu dostępny jest w wersji z garażem dwustawnowiskowym - Antonina II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 197 000 zł 150 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 338 000 zł 249 000 zł 236 000 zł
Elementy zewnętrzne 10 000 zł 7 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.