Rzuty

Dawid VII
Rzut parter
Dawid VII
Rzut poddasze
Dawid VII
Rzut działki

Elewacje

Dawid VII
Elewacja przód
Dawid VII
Elewacja boczna
Dawid VII
Elewacja boczna
Dawid VII
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Dawid VII to piękny, klasyczny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym. Parter domu to strefa dzienna. Salon jest dość wyraźnie oddzielony przestrzennie od jadalni. Oddzielna kuchnia uzupełniona została o praktyczną spiżarnię. Całość funkcji dopełniają toaleta w hallu i garderoba, będąca jednocześnie przejściem do garażu. Na poddaszu umieszczono trzy wygodne, ustawne sypialnie, łazienkę oraz strych, dostępny z półpiętra. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Dawid VI, a także w wersjach o mniejszej powierzchni użytkowej - Dawid, Dawid II oraz Dawid III, lub większej - Dawid IV i Dawid V.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marta Zaperty-Adamek
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 308 000 zł 243 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 503 000 zł 392 000 zł 375 000 zł
Elementy zewnętrzne 32 000 zł 23 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.