Rzuty

Antonina II
Rzut parter
Antonina II
Rzut poddasze
Antonina II
Rzut działki

Elewacje

Antonina II
Elewacja przód
Antonina II
Elewacja boczna
Antonina II
Elewacja boczna
Antonina II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, dwustanowiskowym garażem i dwuspadowym dachem. Tradycyjna bryła wzgobacona została o nowoczesne elementy wykończeniowe. Zadaszone wejście do domu prowadzi do wiatrołapu, skąd przechodzi się do otwartej i jasnej strefy dziennej. Kuchnia połączona jest z jadalnią i pokojem dziennym. Dodatkowy pokój na parterze świetnie sprawdzi się jako biblioteka lub gabinet. Centralnie umieszczony kominek, obok elementu wystroju wnętrz, stanowi źródło ciepła, niezwykle praktyczne gdy pojawią się pierwsze chłodne dni. Całości dopełniają: toaleta i spiżarnia, garaż na dwa samochody oraz kotłownia. Dwupoziomowe mieszkanie pozwala na aranżację prywatnej przestrzeni na poddaszu. Na górze dostępne są trzy sypialnie (jedna z wydzielonym miejscem na garderobę) i wspólna łazienka oraz pralnia. Projekt domu dostępny jest w wersji z garażem jednostawnowiskowym - Antonina.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 256 000 zł 201 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 446 000 zł 343 000 zł 311 000 zł
Elementy zewnętrzne 25 000 zł 19 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.