Rzuty

Arseniusz
Rzut parter
Arseniusz
Rzut piętro
Arseniusz
Rzut działki

Elewacje

Arseniusz
Elewacja przód
Arseniusz
Elewacja boczna
Arseniusz
Elewacja boczna
Arseniusz
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Piętrowy dom o prostej, nowoczesnej bryle, z garażem jednostanowiskowym. Jasne elewacje pokryte są białym tynkiem, który idealnie komponuje się z ciepłą, drewnianą stolarką i grafitowym dachem. Strefa dzienna na parterze koncentruje się wokół dwustronnego kominka. Kuchnia jest jasna i ustawna. Jadalnia umieszczona została w przeszklonym wykuszu. W prawym skrzydle domu zlokalizowano łazienkę, klatkę schodową i gabinet. Obok wiatrołapu zaprojektowano garderobę, przez którą przechodzi się do garażu, a dalej do pomieszczenia gospodarczego. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie (jedna z osobną łazienką) oraz łazienka z pralnią. Dom prezentuje się elegancko i nowocześnie. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Arseniusz.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 235 000 zł 180 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 392 000 zł 290 000 zł 281 000 zł
Elementy zewnętrzne 16 000 zł 11 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.