Rzuty

Brida
Rzut parter
Brida
Rzut poddasze
Brida
Rzut działki

Elewacje

Brida
Elewacja przód
Brida
Elewacja boczna
Brida
Elewacja boczna
Brida
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOMU DOSTĘPNY TYLKO U NAS


Brida to interesujący dom z poddaszem użytkowym, bez garażu, idealny dla rodziny 4-5-osobowej. Klasyczna bryła została urozmaicona ciekawymi przeszkleniami. Na parterze zaprojektowano przestronną strefę dzienną. Salon łączy się płynnie z jadalnią oraz kuchnią. Ciekawym elementem wystroju mogą stać się otwarte na jadalnię schody. Na poddaszu umieszczono trzy pokoje oraz wspólną łazienkę. Uwagę zwraca sypialnia zaprojektowana od frontu budynku - z wysokim sufitem i ciekawym oknem. Warto przyjrzeć się naszym propozycjom zagospodarowania wnętrza tego pięknego pokoju.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną klinkierową oraz drewnianymi profilami wykończeniowymi. W projekcie zastosowano stolarkę okienną marki Velux. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 209 000 zł 165 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 377 000 zł 289 000 zł 260 000 zł
Elementy zewnętrzne 13 000 zł 9 600 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.